Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Az ESTA kártya meddig érvényes?

Az ESTA kártya meddig érvényes?

Figyelt kérdés
Január-Február környékén megyek az USA-ba.Ha most megigényelem és megadják akkor az még jó lesz jövő Januárban is?
2015. nov. 17. 19:59
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Ok, értem! :-)
2015. nov. 17. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 szabina555 ***** válasza:

kérdező! előtte már megírták párszor, hogy 2 évig érvényes az Esta!

de amúgy meg ahol igényleg, ott le van írva minden. olvasd el, ha nem tudsz angolul,a goog fordító a barátod

2015. nov. 18. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

nem kell gugli, magyarul is elerheto az esta


az esta egy kiutazasi engedely

nem fizikai kartya hanem csak ugy lebeg az eterben, tudod, sok 01001101 ;)


Egyszer megkered, $14, megadjak es a megadas napjatol 2 evig jo.

Ez alatt a 2 ev alatt annyiszor utazol ahanyszor akarsz, amikor az orszagba belepsz max 90 napig maradhatsz.

Hogy mennyit vagy tavol az toled fugg, de erdemes annyit tavol maradni, hogy mikor jossz vissza ne gondolja a bev.tiszt hogy elni jossz ide.


Vagyis kijosz pl. a nyugati partra, maradsz 89 napot, hazamesz, otthon vagy 3-4 honapot, majd kijossz megint a keleti partra, teljesen megvalosithato.


Amikor az esta lejar, akkor ujat kell igenyelni, ami megint 2 evig jo.


Ha januarban utazol nyugodtan megkerheted most is, de ha a kovetkezo 2 evben meg tervezel utazni, akkor a 2 evet ki akarod huzni, vagyis utazas elott egy hettel kerd ki. Persze ott meg azt kockaztatod, hogyha nem adjak meg, akkor mehetsz sorbaallni a kovetsegre vizumert ami tovabb is tarthat mint 1 het.

Estat elutasitani csak akkor szoktak, ha mar volt az USAbol kitiltasod.

2015. nov. 18. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

"> 2 éven belül egyhuzamban összesen 90 napot tartózkodhatsz kinn, és csak turistaként.


Baromság! Egy alkalom max 90 napig lehet, két látogatás között annyi időnek kell eltellnie, hogy a határőr elhigyje hogy nem kint laksz. Hányszor kell ezt beírnom naponta??"


Eszed semmi, ezt most jól demonstráltad!

Én azt írtam, hogy EGYHUZAMBAN 90 nap... Te pedig, hogy EGY ALKALOM MAX. 90 nap.

Szerinted, te észlény, mégis, mi a kettő között a különbség!?


Pontosan azt írtam, amit te is. Bár nem meglepő, hogy nem tudsz olvasni, hiszen írni sem vagy képes normálisan...

Maradtál volna inkább csendben, akkor nem csináltál volna ekkora hülyét magadból. Szánalmas.

2015. nov. 18. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

Azért nehogy megöljétek egymást :D


Értem.Szóval az Esta belépő engedély ami fizikailag nem létezik.2 évig érvényes és 90 napot lehet vele az USA-ban tartózkodni.A két év alatt többször is fel lehet használni,de annyi ideig kell távol maradnom,hogy a határőr elhiggye,hogy nem ott élek.Minden tiszta.Köszi a segítséget.

2015. nov. 19. 21:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!