Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Le kell-e forditani az USA...

V Imre kérdése:

Le kell-e forditani az USA konzulatusra a magyar nyelvu iratokat angolra?

Figyelt kérdés
Le kell e forditani angolra a magyar nyelvu munkahelyi igazolast, foldhivatali tulajdonlapot illetve mas iratokat? Koszonom. Illatve mileyn iratok lehetnek meg hasznosak?

2015. dec. 11. 13:46
 1/8 anonim ***** válasza:
vízuminterjúra készülsz? A vízumigénylés nyelve a rendszerben alapból angol, és az interjún a konzul is amerikai, ergo szerintem le kell, de biztos van itt nálam okosabb is ebben a témában!:)
2015. dec. 11. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mi az hogy! Ráadásul hiteles forditás kell. A bajza utcai központi forditóirodát fogadják el hitelesnek.
2015. dec. 11. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Ha lehet, szerentem, ha olayn mondana el a velemenyet,aki jart mar vizuminterjun.

A konzulatus weboldalan nincs semmi informacio arrol, hogy hivatalos forditast kernek, es a bajza utcai forditas viszont mereg draga.

Egy tulajdoni lap leforditasaert 10 munkanapon belul 40 ezer forintot kertek. Maga a vizumdij majdnem ennyibe kerul....

2015. dec. 11. 19:24
 4/8 anonim ***** válasza:
Igen. Jartam mar vizuminterjun. De ha nekem nem hiszel, miert nem kerdezed meg toluk. Szivesen.
2015. dec. 11. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Jótanácsként mondom: Szerintem elég fontos kérdés ahhoz, hogy a konzulátuson érdeklődj.
2015. dec. 11. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Első vagyok, én is voltam már vízuminterjún. Amikor a rendszerben megigényled a vízumot, már ott mindent angolul kell kitölteni, és az összes papír amit a konzulnak bemutattam is angol nyelvű volt, ezért mondtam amit mondtam.
2015. dec. 11. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

"ezért mondtam amit mondtam"

Azt mondtad, "szerintem", valószínűleg ez zavarta meg a kérdezőt. :)

2015. dec. 16. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
jogos! :) csak nem tudtam, hogy minden vízumkategóriában ugyanaz e az ügyintézés menete, ezért nem akartam félrevezető dolgot sem írni :) a kedves kérdező azóta már biztosan utána járt a dolognak! :D
2015. dec. 17. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!