Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » USA Zöld Kártyások! Figyeltek?

USA Zöld Kártyások! Figyeltek?

Figyelt kérdés
Elmesélnétek annak a folyamatát, hogy miképp lettetek állampolgárok?

2015. okt. 29. 22:50
 1/6 anonim ***** válasza:
60%
Sajnos én nem vagyok az, de vannak tök jó blogok a neten róla.
2015. okt. 30. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

hogy meddig kell varni mig egy zoldkartyas folyamodhat allampolgarsagert, az attol fugg hogy milyen uton szerezte a zoldet


aki pl. hazassag utjan szerzett zoldkartyat, az amikor a zoldkartyaja betolti a harmadik evet, beadhatja a polgi kerelmet, amennyiben meg hazas


aki pl. mas uton szerzett zoldkartyat, annak ez az ido 5 ev


N-400as nyomtatvanyt kell beadni, kb. 600 dodo es itt minden le van irva:

[link]

2015. okt. 30. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen! 🙂
2015. okt. 30. 17:55
 4/6 anonim ***** válasza:
A zöldkártyások nem USA állampolgárok. Csak szólok.
2015. okt. 31. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%
........
2016. júl. 16. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
67%
Nem hát .A permanent resident card(zöldkártya) az legális tartózkodásra + legális munkaválllásra jogosit.Ahhozmeghogy valaki állapolgár legyen ahhoz megállapolgársági vizsgát kelle tennimeg át kell menni egycsomó procedúrán mire megkapja az amerikai útlevelet.Ugyan minek az..Mondjuk ami azt illeti én nem értem a sok oktondit miért akarnak mindenáron ameriaki állampolgárok lenni.Az emberek buták. Nekem bőven elég lenne egy zöldkártya is.Szerencsés esetben ha lejár akkor újra meglehet hosszabbítani.Annyi meg nekem bőven elég lenne amerikából .Úgyse akarnék ott maradni örökre.Van nekem hazám :-)
2016. szept. 3. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!