Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Magyaroszagrol USA ba mennyibe...

Magyaroszagrol USA ba mennyibe lerul a turista vizum? Lehet magyar penzzel kivaltani, vagy dollar kell hozza?

Figyelt kérdés

2015. okt. 23. 00:08
 1/8 anonim ***** válasza:
74%
Az ugye megvan, hogy alapesetben nem kell vízum?
2015. okt. 23. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Tulajdonkeppen az erdekelne, hogy a repulojegy, a biztositas es a vizum mennyibol jon ki egy turista reszere. A repjegyre kb 150 000 HUFot gondolok, mi jon meg erre. A Magyarorszagon kotheto biztositas es a vizum dijai erdekelnenek.
2015. okt. 23. 03:18
 3/8 anonim ***** válasza:
61%

Megismétlem, amit az első kérdezett: az ugye megvan, hogy magyar turistának USÁba NEM KELL VÍZUM????


ESTA kell, 14 dollár.


Az összes többi költségnek meg leszel szíves te utána nézni, mivel változóak, és értelmetlen a kérdésed.

2015. okt. 23. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Csak akkor kell vízum, ha 3 hónapnál hosszabb időre akarsz menni (max. 6 hónap lehet).
2015. okt. 23. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
51%

Nem kell vízum, de ezzel a felkészültségeddel még nagyon sokat kell tanulnod ahhoz, hogy kijuss.

Ajlott kereső kifejezések: esta, flight, hotel. Az utóbbi kettő mellé írd be a kívánt várost is.

Olvass sok blogot, beszámolót.

2015. okt. 23. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Vizum nem kell, csak ESTA ami 14 dollar, 2 evig ervenyes. Evvel 90 napot tartozkohatsz Kint. Muszaly rendelkez jovet menet jeggyel, es szalloda foglalassal. Mennyibe kerul,keress ra a neten. Nekunk csak egy menet jegy az kb 1300 dollar. A férjem es a kisfiam allampolgar, a ferjem Kint van a legtobbet mivel ottan dolgozzik, majd unnepek utan mi is megyunk a kisfiammal.
2015. nov. 2. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Liaszia válasza:
Ha 90 napnàl tovább nem akarsz maradni akkor ESTA. Ez 14 $ illetve utazási irodákba 9000 ft ért elintézik neked. Repjegyet soha nem fogsz kapni 150 ezerért ezt most felejtsd el. Én 284 ezret fizettem a return jegyemért mivel nem főszezonban mentem. De amúgy 300 -600 között van a túrista. Persze kaphatsz olcsóbban de akkor át kell szállnod 3-4 helyen stb ... èn csak londonba szálltam át és onnan közvetlen jöttem Phoenixbe (itt él a férjem nem rég hàzasodtunk össze ). Az Estahoz kérni fogják a return jegyed illetve feltesznek pár kérdést megnézik az adataid az útleveled stb lefotoznak. Ha nem ismerősökhöz mész akkor foglalj szállást de ez is minimum szerintem napi 5 $ és határ a csillagos ég az igényeidnek megfelelően. Megfogják kérdezni mennyi pénz van nálad (érdemes útnak indulni 600 $ minimum). Velem nagyon kedvesek voltak kb 5 perc alatt letudtuk a csekkolást, de hallottam szèlsoseges esetekről is mikor majdnem vissza forditották az embert stb. Csatlakozom az előttem szólóhoz. Nézz jól utána informálodj, olvass blogokat és forumokat és spórólj. Jha ami mèg fontos. Jó angol tudás. :) Sok sikert! :)
2015. nov. 2. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Esta: 14$

Repjegy: simán van 150000ért is, nemrég voltam NY-ban.

(skyscanner.hu, repjegy.hu stb.)

Szállás: airbnb-n nézz körül.

Biztosítás: nézd meg biztosítótársaságok weboldalán. (De lehet, hogy bankkártyádhoz alapból jár.)

A fentiek mind bankkártyával fizetendőek.

Vagyis: találd ki mikor mennél és hova, minden másra ott a MasterCard :)

2015. nov. 13. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!