Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Menyi idő az utazás New Yorkba?

Menyi idő az utazás New Yorkba?

Figyelt kérdés

Több kérdésem is lenne egyébként:

-Mennyi idő míg Budapestről New Yorkba repülök?

-Ha pl. reggel 11 órakor elmegyek, az ottani idő szerint mikor érek oda?

-Mennyi egy repülőjegy oda?

-Nincs útlevelem. Mennyi idő azt csináltatni és mennyibe kerül?

-Mennyi pénzt vigyek magammal, mennyit váltassak fel, ha egy hétre megyek?

-És mi kell még egy repüléshez esetleg?


2010. márc. 26. 17:42
1 2 3
 21/27 A kérdező kommentje:
nekem? nekem nincs
2010. ápr. 1. 19:34
 22/27 anonim ***** válasza:

ha ezt komolyan kérdezted, hogy NYC-ben dollár van-e, akkor minek akarsz egyáltalán idejönni? ha már kidobsz pár százezer forintot egy utazásra, akkor menj olyan helyre amiről legalább valamifajta elképzelésed van, hogy mi van ott, vagy valami...

ajánlom az omszki-tavat!

2010. ápr. 4. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 A kérdező kommentje:
normális válaszokat vártam. Köszi. Nem kell kioktatni.
2010. ápr. 4. 19:32
 24/27 anonim válasza:
Egyik válaszoló vagyok, aki visszajött. Odafelé 9 óra volt, visszafelé 8. Nem vízum kell, hanem Esta belépési engedély (bár ha régi útlevele van valakinek asszem azzal kell vízum). Még a repülőn ki kell töltened egy papírt, amiben különböző dolgokról nyilatkozol, és ott megkérdezik miért mész oda. Van ujjlenyomat, fotó, szigor. Egyébként megkapod az Esta belépési engedélyt, ha "tiszta" vagy, úgy értem nem voltak problémáid a törvénnyel, vagy hasonlók. Egyébként szuper jó volt:) Interneten rá tudsz keresni mennyi a repülőjegyár, ahogy az előzők írták sokféle lehet.
2010. ápr. 5. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 A kérdező kommentje:
Köszi. Az nem sok. És te mennyiért vettél jegyet? Jah ésa replüőn a kajáért kell fizetni? Ha igen mennyit?
2010. ápr. 5. 21:34
 26/27 anonim válasza:
Utolsó vagyok. Szervezett út volt, nem tudom, abból mennyi volt a repjegy.....nem kell fizetni az alap kajáért. Kétszer adnak.
2010. ápr. 5. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 A kérdező kommentje:
Ah értem. :) Köszönöm mindenkinek aki eddig írt. sokat megtudtam :D
2010. ápr. 6. 11:45
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!