Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Milyen konektordugot kell...

Milyen konektordugot kell beszereznem, ha az Usába szeretnék utazni és a telefonomat szeretném feltölteni?

Figyelt kérdés
2016. jan. 20. 16:04
 1/6 anonim ***** válasza:

Nézd meg a telefonod töltőjét, mi van ráírva, mert az Egyesült Államokban 110V 60Hz a hálózat. Ha ezt tudja a töltő, akkor csak egy csatlakozó kell, jellemzően ilyen:

[link]

2016. jan. 20. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Vagy beruházol erre [link] egyszer és letudod az összes országot.
2016. jan. 20. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Amit én kérdeznék, ahogy az Egyesült Királyságban, úgyanúgy az USA-ban is minden szállodában, hostelben tudnak adni átalakítót?
2016. jan. 20. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%

> Amit én kérdeznék, ahogy az Egyesült Királyságban, úgyanúgy az USA-ban is minden szállodában, hostelben tudnak adni átalakítót?


Ezt az optimizmust! Hány hotelben jártál az USÁ-ban, kiscsillag? Ha véletlenül van is átalakító, lehet hogy egy másik ilyen roppant felkészült egyednek adták oda.

2016. jan. 21. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
4: Figyu, sz*p*csém! Még sose jártam az USA-ban, éppen ezért teszem fel a kérdést. És képzeld, UK-ben eddig minden hotelban tudtak adni átalakítót. Ja, és szerinted csak egyetlen darabbal rendelkeznek? Ez a gondolkodásmód, és a stílus ahogy írsz, egyértleműen téged minősít.
2016. jan. 21. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Az usaban barmelyik telefonhoz tudsz venni toltot kb 5-10 dollarert (tipustol fuggoen akar $3-ert is), barmelyik telefonos boltban.

Vagy atalakitot akarmelyik muszaki boltban. De, az atalakito sokkal nehezebb, bumfordibb, es meg az is lehet, hogy beegeti a telefonodat. Szerintem egyszerubb, ha veszel az usa-ban egy toltot.

2016. jan. 21. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!