Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Miért alakult ki itt az hogy...

Miért alakult ki itt az hogy szinte minden nap valaki Kanadában akar letelepedni, pénz és szaktudás nélkül?

Figyelt kérdés

A világ egyik legfejlettebb állama, nagyon szigorú bevándorlási szabályokkal.

Sokan álomvilágban élnek, és csak ott akarnának élni, de miért?

Miért nem jó nekik az eu-n belül, szinte bárhol lakhatnak, dolgozhatnak.

De ez nem jó, nekik kanada kell.

Mi van ez mögött, mikor olvasni, hogy némelyiknek még pénze sincs.



2016. jan. 26. 16:13
 1/6 anonim ***** válasza:

Más dolog kérdezni, és más dolog elmenni valahová.

Egy dolog hencegni azzal, az illetőnek mekkora tervei vannak, és egy másik az, hogy mekkora pelenkában tenné meg az első lépéseket egy idegen földön.

2016. jan. 26. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
66%

Nem kell sírni, én szaktudással(IT) meg folyékony+szak angollal rendelkezve írtam ki kérdést, mégis kb minden válasz az volt, hogy úgy se fog sikerülni meg úgy se beszélem jól a nyelvet.

Süt a rosszindulat, de csak úgy közlöm hogy sikerült, azóta már voltunk is Magyarországon otthon látogatóban.

Van, aki megteheti :)

2016. jan. 26. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
59%

Azért, mert 1. mindenkinek elege van az itthoni viszonyokból, abból, hogy a vezető réteg bármit megtehet és minden bőrt lenyúznak az emberről, 2. azért, mert mindenki fosik a bevándorlóktól és a növekvő terrorfenyegetettségtől. Nekem emellett (bár én nem írtam ki kérdést) az a személyes indokom, hogy imádom a természetet, és elegem van belőle, hogy Mo.-n nincsenek hegyek, nincsenek igazi őserdők, és bárhova mész, szinte mindenhol nyeszlett, vékony, gizgazos max. 2-3 méter magas fákat találsz. Voltunk nemrég a Mátrában, az út mellett csupa ilyen fák voltak. Szeretném már végre látni a valódi, érintetlen természetet, igazi fákkal, igazi vadállománnyal és igazi tájakkal, ahol nem népesítettek már be 600x a történelem során minden ki****ott négyzetmétert emberek és nem vágták ki és telepítették újra százszor az erdőket, meg lehet úgy sétálni egy erdőben, hogy nem botlasz mindenütt szemétbe.


Informatikus nem vagyok (tudom, az manapság útlevél bármilyen fejlett országba) de angolul kisgyerekkorom óta tanulok, kéttannyelvűbe jártam és jártam Angliában egyetemre, szóval ha szerzek egy jó szaktudást, akkor nem hinném, hogy nagy gondom lenne. Ezzel együtt egyébként én egyelőre nem akarok kitelepedni, majd ráérek akkor, ha az első városrészeket elfoglalják itthon a kedves bevándorlók, meg felakasztják az első homoszexuálist, mert az nem felel meg a saríának. Rokonok lévén egyébként én máshova is mehetek elvileg, szerencsére.

2016. jan. 27. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
47%
Én is oda akarok kiköltözni, ha esetleg nem sikerül akkor még mindig lehetek öngyilkos, mert itt nem akarok élni.
2016. jan. 28. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Mert az csak jó ország lehet, ahol a Kertész Ákos menedékjogot kapott, meg a Pusumáék állítólag évek óta egy valamilyen templomban élnek, menedékjogra várva, hogy éttermet nyissanak.


Különben meg nem csak Kanadában akarnak letelepedni, Ausztráliáról is sokat beszélnek, minél távolabbi, annál jobbnak tűnik. Pénz és szaktudás sem számít, az ismeretség a fő, mindenütt.

2016. febr. 11. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Ez egy jó kérdés, az oka a szocializmus gyökereiben keresendő.
2016. nov. 8. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!