Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Hogyan jussak ki Amerikába?

Jalapeno02 kérdése:

Hogyan jussak ki Amerikába?

Figyelt kérdés

Az a helyzet hogy 16 éves vagyok és nyáron ki szeretnék jutni Amerikába 2-3 hetet ott tölteni, szétnézni. A nyelvtanfolyamok nagyon drágák, cserediák programok szintén, sima táborokat is kerestem már de nem talaláltam. Ha valakinek van bármilyen ötlete, tanácsa esetleg ha már volt kint valaki így azt szívesen meghallgatnám.

Előre is köszönöm a válaszokat.



2016. febr. 16. 21:42
 1/8 anonim ***** válasza:
Sajnos penz nelkul nem fog menni. Esetleg ha van egy ismeros/rokon aki meghiv es kifizeti a jegyet.
2016. febr. 16. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ötletek

- anyudékat rábeszéled, hogy nyáron Amerikába menjetek nyaralni

- Utána nyomozol, hátha él kint egy rokon akihez kimehetsz nyaralni.

- valamelyik barátnőd megy családostul nyaralni, te meg velük mész.


Én nyáron voltam kint, 3 hetet, de mondjuk nekem könnyű, mert anyukám nővére kint él, és nála nyaraltam (L.A)

17/L

2016. febr. 17. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:

Most hirtelen Iggy Azalea jutott rólad eszembe.16 évesen Amerikában.


Na de elsősorban nagyon sok pénz fog kelleni.Amúgy egyedül szeretnél menni?

2016. febr. 17. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

a baj az hogy meg nagyon fiatal vagy

az ilyen kempinges dolgokhoz is csak idosebbeket vesznek fel

varj meg par evet, gyujtsd a penzt, tanuld az angolt es gyere ki camp leaders- izere es vilagot is latsz meg penzt is keresel ;)

2016. febr. 17. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Köszönöm a vãlaszokat, sajnos rokon nem él Amerikában. Az alaptőke meglenne a kiutazás stb csak hogy kihez mihez megyek az a kerdes, es igen egyedül szeretnék menni.
2016. febr. 17. 21:59
 6/8 anonim ***** válasza:
Keress valakit, aki befogad 2-3 hétre.
2016. febr. 18. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
ha van penz, akkor repjegy kell, CDG-n atszallsz es mesz. LAX-on leszall a gep, LA nagy, apartman, szalloda van boven. Nem art ha tudsz angolul, mert ha meginterjuvolnak a repteren, akkor jol jon.
2016. febr. 19. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én tavasszal fogok utazni.

Nem volt olyan ismerősöm aki jött volna velem és rokonom se él kint. Van egy levelezőtársam aki meghívott magához látogatóba, először gondolkoztam, majd később igent mondtam és már a repülőjegy is megvan.

Ha van pénzed akkor egyedül is ki tudsz menni mert hotelben meg tudsz szállni. A kérdés az hogy 16 évesen elintézheted e ezt.

A repjegy nyáron nagyon drága, simán van 300-400 ezer. Én a helyedben inkább őszi szünetben mennék és 1 hetet még kivennék az iskolából.

2016. febr. 21. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!