Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Bünügyi technikusként hogyan...

Bünügyi technikusként hogyan jussak ki amerikába?

Figyelt kérdés
2010. márc. 9. 17:05
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Repülővel. Esetleg hajóval is mehetsz, csak az lassab jóval.
2010. márc. 9. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Én is a repülőt javasolnám, mert azon kívül, hogy a hajó lassabb, még jóval drágább is.
2010. márc. 9. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Nem egészen így gondoltam!! :D

Úgy értettem hogy mit kell ahoz csínálnom! (Nem megvenni a repülőjegyet meg stb!)

2010. márc. 9. 18:52
 4/14 anonim ***** válasza:
Hát nézd, szerintem először is menj ki. Mert ha munkát akarsz szerezni az valószínű csak ott fog sikerülni. Ha egyáltalán külföldi állampolgár beléphet-e az USA Police-ba:D
2010. márc. 9. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
És beléphetek? De hogy menjek ki hogyha nincs is munkám! Előszőr kéne valami biztosítás hogy nem leszek csöves mert itt nem túl nagy a keresésem!
2010. márc. 9. 19:07
 6/14 anonim válasza:
talán úgy hogy ne nézz annyi tv ! oszt nyerj hozzá még pár milkát a lotton !
2010. márc. 9. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, hogy a U.S. Rendőrségi- és egyéb biztonsági-rendészeti állományába csak állampolgárok jelentkezhetnek. Egy ismerősöm zöldkártyával akart rendőr lenni, és mondták neki, hogy csak, ha állampolgár lesz, és akkor is hatszor leellenőrzik majd. Ott nem úgy osztogatják az "erkölcsi bizonyítványt", mint itt, ahol szinte ajándékba kapja mindenki...
2010. márc. 9. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Nemrég valaki hasonló kérdést tett fel, helyszinelő akart lenni Amerikában, de ő sem járt sok sikerrel.
2010. márc. 10. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
NAgyon vicces hogy ne nézz tévét! Már az vagyok ! És hogyan lehetek állampolgár?
2010. márc. 10. 14:53
 10/14 anonim ***** válasza:

"És hogyan lehetek állampolgár?"


- Menj ki, szerezz zöldkártyát, dolgozz valamit, és várj úgy 10 évet.

2010. márc. 10. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!