Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Kanadában a repülőtéren...

Kanadában a repülőtéren hogyan kell igazolnom a magyarországi kötödésemet?

Figyelt kérdés

Áprilisban utazom ki ismerőshöz 2 hónapra,és tudni szeretném hogy milyen papirokat vigyek magammal amivel tudom igazolni hogy van munkahelyem,családom,stb..

A másik,hogy vihetek-e ki pirospaprikát,és a repülőn a táskámban fejfájáscsillapítót?



2016. febr. 17. 17:15
 1/5 anonim ***** válasza:

Felesleges papírokat vinni, ha kérdeznek a melóról egyszerűen megadod a cég adatait, ha akarják leellenőrzik. Papírt bárki írhat, de az még nem hiteles. Kérhetik a repjegyedet haza illetve az ismerősöd elérhetőségét.

Fájdalomcsillapítót természetesen vihetsz. (Gondolom nem morfiumot viszel hanem sima Paracetamolt vagy Ibuprofint..)

Paprikát én nem vinnék, nem hiszem, hogy elveszik, de az élelmiszerre komolyabb korlátozások vannak, mint az EUban. Általában a pirospaprika kapható mindenhol én még Ausztráliában is találtam magyar paprikát..

2016. febr. 17. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Paprikat lehet de hivatalosan gyari csomagolasba kell lenni.Tolunk soha nem vettek el sima zacskoba de nem lehet tudni.
2016. febr. 18. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Amikor én mentem Londonba elég volt a személyimet odaadni..és én egyedül mentem ki 14 évesen..annyi hogy megkérdezték hány éves vagyok válaszoltam és tovább mentem egyébként nagyon rendesek voltak mindenhol :)

és amúgy a tesómhoz mentem ki és vittem nekik pirospaprikát szaloncukrot és nem szóltak érte!!

2016. febr. 21. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%
Drága utolsó, most London hogy a fenébe jön ide? Kanada meg London két tök különböző dolog...
2016. febr. 22. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Kanadában is van London nevű város..
2016. febr. 22. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!