Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Az USA-ba ESTA alapú túristaút...

Az USA-ba ESTA alapú túristaút alkalmával jobbára ismert, miket kell bemutatni és milyen kérdésekre kell válaszolni a bevándorlási tiszt felé. A szállásigazolást mennyire veszik szigorúan?

Figyelt kérdés
Olvasgatva itt-ott túristás úticélokat felötlött bennem egy olyan kérdés (teoretikusan), miszerint: ha valaki mondjuk 2 hónapra megy és végig akar menni a 66-oson egy road trip keretében és mivel napra pontosan nem tudja/nem akarja feltétlenül kiszámítani hol fog éppen tartani és úgy tervezi, hogy este néz szállást ott ahol éppen jár, nos ez esetben nem fogják beengedni az Allamokba mivel nem tud előre bemutatni lefoglalt szállást?
2016. ápr. 15. 22:25
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem kell ettől ennyire fo*ni. Bemutatod nagyjàbòl merre mèsz, vàlaszolsz nèhàny kèrdèsre. Ha nem vagy gyanùs, nem fognak nagyon ba*ogatni.
2016. ápr. 15. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nekem nem rémlik, hogy szállással kapcsolatban bármit igazolnom kellett volna.

A fickó levette az ujjlenyomatot, lefotózott, megkérdezte először jövök-e az USA-ba, kihez megyek (tesóm), rákérdezett mit csinál ott a tesóm, aztán mehettem a dolgomra.

2016. ápr. 16. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mi voltunk egy hasonló túrán. Elmondtuk mit tervezünk és jó utat kívánt. Persze elképzelhető, hogy vannak bunkó, kötekedő tisztek is, de a miénk jó arc volt.
2016. ápr. 18. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Kösz mindenkinek a válaszokat. Én is úgy gondoltam vannak annyira rugalmasak, hogyha vázolod mit szeretnél akkor nem kötekednek ilyen esetben sem.
2016. ápr. 18. 17:10
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha pl. Chicagoba erkezel es a hazautad Los Angelesbol indul, es ezt igazolni tudod vmi email/repjegy papirral, plus meg kozlod, hogy road trip-re mesz, nem fog akadekoskodni!
2016. ápr. 18. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!