Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Ha nyerek a zöldkártyalottón,...

Ha nyerek a zöldkártyalottón, támogathatnak a szüleim anyagilag?

Figyelt kérdés

Tegyük fel, megnyerem a zöldkártyalottót, de nem rendelkezem a minimális pénzzel, ami a kijutáshoz kell. Ezt az összeget nekem kell megkeresnem vagy kaphatom a szüleimtől a sorsolás után (amit aztán visszafizetnék a keresetemből)?

Ne mnjünk bele, hogy mekkora az esély a nyerésre, ha lehet. Köszönöm :)



2016. ápr. 17. 18:04
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Az hogy van-e pénzed vagy szponzorod az a lényeg. Hogy kölcsönből kapott pénzt mutatsz be, az senkit nem érdekel. De hivatalosan a sajátodként kell bemutatni, mert szponzor csak amerikai lehet. Az hogy te kölcsön kérsz rokontól, baráttól, szomszédtól, és mindezt később hogyan fizeted vissza, az a hatóságot nem érdekli. Legyen meg a megfelelő összeged, vagy legyen amerikai munkaadód vagy egyéb amerikai szponzorod.
2016. ápr. 17. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! :)
2016. ápr. 17. 18:51
 3/7 anonim ***** válasza:
0%

"Ha nyerek a zöldkártyalottón"


Ha!

2016. ápr. 26. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Hogy miért vannak ilyen negativitással megáldott emberek... :D Ezen csak mosolyogni lehet, sajnálom. Igen, feltétele módban van a mondat, ügyes vagy. Másrészt pedig ki is tértem arra egy mondat erejéig, hogy a nyerési esélyeket most ne vegyük számításba, ha lehet, de úgy látszik, hogy nem sikerült mindenkinek felfogni. Ennél többet nem tudok tenni :D Kész.... Bearanyoztad a napom, ember :D
2016. ápr. 26. 20:46
 5/7 anonim ***** válasza:
33%

Pont annyi esélyed van rá, mint az ötös találatot megnyerni.

Tenni kellene valamit, és nem otthon ülni és várni a sült galambot.

Amúgy egy jó szakmával előbb kijutsz.


Bár ha nyer a Trump lehet, hogy már nem engednek be majd senkit,

úgy, hogy jó lesz ha belehúzol...

2016. ápr. 27. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Ha már ennyire bele szeretnél menni a témába, akkor válaszolok. Még csak 16 vagyok szóval sajnos vagy nem sajnos addigra valószínű Trump lesz (remélem jól írtam a nevét...). Jobban tisztában vagyok a bevándorlással az USA-ba, mint egy olyan aki utána se nézett. Körülbelül tisztában vagxok vele, hogy jó szakma kell, kapcsolatok, munkaadó, pénz stb... Rajta vagyok a tanuláson, minden tőlem tellhetőt meg fogok tenni. :)
2016. ápr. 27. 17:21
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Hajrá!
2016. ápr. 28. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!