Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Melyik a jobb hely szerintetek...

Melyik a jobb hely szerintetek Los Angeles vagy Miami?

Figyelt kérdés

2016. ápr. 29. 10:51
 1/7 anonim ***** válasza:
11%
En eddig 3szor voltam Amerikaban (tursitakent), de nem sikerult olyan helyet talalnom ahol azt mondtam volna hogy na, itt szivesen elnek 1 hetnel tovabb. Kerdesedre valaszolva, szerintem mindketto egyforman szar. Miami tele van nyugdijassal, LA meg homeless-el.
2016. ápr. 29. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
32%

Miamiban el tudtam volna képzelni az életemet, úgy Orlandó környékén, de nagyon tetszett Fort Lauderdale, ill a Key Westre vezető út valamelyik szigete is.

Az meg, hogy tele van nyugdíjassal, az nem ugyanazt jelenti mint itt. Az ottaniak, igen-igen jól állnak anyagilag, és az ő elit golf- és yachtklubjaikba nem lehet csak úgy az utcáról beesni.

Természetesen rengeteg a fiatal is. Magad is fogod látni a beachen, az utcán vagy a szórakozóhelyeken.

Amúgy nem véletlenül megy Miamiba aki csak teheti, mert többnyire jó idő van egész évben.


Amúgy így mulatnak ott a "nyugdíjasok":

[link]

2016. ápr. 29. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
9%
Kettő közül Miami egyértelműen. LA nagy csalódás volt.
2016. ápr. 29. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
49%

* javítok, mielőtt beleköt valaki.


Miamiban el tudtam volna képzelni az életemet, vagy Orlandó környékén...

2016. ápr. 29. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
58%

Én csak Los Angelesben voltam, de valószínűleg Miami-t választanám.

Mindkét városban magas a bűnözés, de LA rosszabb és a lakosságnak mindössze 40% fehér.

Budapest még Miami-hoz képest is jelentősen biztonságosab, pedig Bp a nagyobb város. Csak korrupcióban nyomjuk le őket. :)

[link]


Ami LA mellett szólna nálam, hogy California állam véleményem szerint sokkal szebb természetileg, a naplemente a tenger felé van, közel van Las Vegas, és sok az ismerős.

2016. ápr. 30. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
85%
Nekem Miami csalódás volt... A part menti sáv. kb. 200 méter nagyon szép utánna meg a sok szegényes utca, egy csomó kubai meg puerto rico-i bevándorló. Nekem más Floridai városok jobban megragadták a figyelmemet. mondjuk Naples, vagy St, Petersburg, Tampa nagyon tetszettek. Key West hihetetlen élmény, de kicsit el van zárva mindentől.
2016. ápr. 30. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
6%

Los Angeles es Miami tulajdonkeppen ugyanaz!

Spanyolok mindenutt es csak az ilyen ki ba szott

se ggf ejekre varnak mint TE

2016. máj. 13. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!