Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Milyen hely Pittsburgh?...

Milyen hely Pittsburgh? Tényleg az USA "leg kelet-európaibb" városa?

Figyelt kérdés

Az tudom, hogy sok magyar, ukrán, orosz, lengyel, német származású ember él ott és ilyen ételeket is gyakran esznek pl. töltöttkáposzta.


Az ipari területek miatt a városkép Miskolcra és Csepelre hasonlít.


Tudtok még érdekességeket erről a városról? Tényleg nagyon olyan a hangulat, mint Magyarországon vagy Ukrajnában?



2016. márc. 13. 22:23
 1/5 anonim ***** válasza:
51%
Egyaltalan nem olyan.
2016. márc. 13. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
58%
Jàrtam màr pàrszor Pittsburgh-ben, de az àltalad leírtakat nem tapasztaltam. Inkàbb nèmetes beütèse van a vàrosnak, sok a nèmet etterem, stb, de ők is mar itt született amerikaiak, beleolvadtak. Keleti hatast nem tapasztalok.
2016. márc. 13. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
44%
Aki ezt mesélte neked, az még sosem járt itt, vagy csak vendégként egy hétre a rokonoknál, így evett töltöttkáposztát :D :D :D
2016. márc. 13. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ez a kérdés meg ez http://www.gyakorikerdesek.hu/utazas__eszak-amerika__7650594.. mi az isten történt amerikai repülőjegyeket osztanak Bivalybasznádon?
2016. márc. 14. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
49%

[link]


Valóban kiköpött Csepel.

2016. márc. 30. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!