Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Ha valaki ESTA-val erkezik az...

Ha valaki ESTA-val erkezik az USA-ba es 90 nap alatt összeházasodik egy amerikai állampolgárral, akkor mennyi idő után hagyhatja el leghamarabb az országot? Pl hazalátogatás, nyaralás, akármi.

Figyelt kérdés

2016. máj. 7. 04:28
 1/9 anonim ***** válasza:
12%
Ilyen eleve nincsen...
2016. máj. 7. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
42%

A bevándorlásiak nem ennyire naívak, mint a kérdés.

Ők pontosan átlátják a "műszerelembeesés" és "hitelenházassági" kamufrigyeket.

2016. máj. 7. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
72%
Màr hogyne lenne ilyen. 6-9 hònap az elbíràlàs, addig csak speciàlis, 1 alkalomra szoló engedèllyel mehetsz haza.
2016. máj. 7. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Már elnézést de miért is naiv a kérdés? és ki beszélt itt kamuházasságról? mert én ilyet egy szóval sem írtam. Ismét csak egy embertől kaptam választ aki a kérdés mögé nem képzelt többet! Neki köszönöm a választ.
2016. máj. 7. 14:03
 5/9 anonim ***** válasza:
[link] olvasgassál itt. Itt [link] megnézheted hogy az illetékes iroda hol tart az I-485 kérelmek feldolgozásával.
2016. máj. 7. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
ez szuper oldal, nagyon kosziii!!
2016. máj. 7. 21:40
 7/9 anonim ***** válasza:
30%
Az Esta az kituno otlet, mert a repuloteren amerikai szuzek varjak a magyarorszagrol erkezoket tart karokkal hogy kefelhessenek veluk es rogton ossze is akarnak hazasodni.
2016. máj. 13. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
mekkora paraszt vagy. de legalább ráérsz:D
2016. máj. 14. 03:03
 9/9 anonim válasza:

Mi vagyunk a parasztok, amikor te akaod becsapni az Allamokat es minket is hulyenek nezel?


Allampolgarsag kell, ertjuk. Majd Detroitban rajossz, milyen jo is az. Egyebkent erdeklodes keppen, leirnad legyszives, hogy a kepesitesnek megfelelo allast (vagy barmilyet) bejelentve hogy sikerult talalnod?

Gondolom tul vagy azon, hogy biztositaskotes, nyugdij tervezese, haz-lakas kereses, jogositvany, auto intezese?


Szerintem ez temaba vag es erdekes.

2016. máj. 16. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!