Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Egy kb két hetes Amerikai...

Egy kb két hetes Amerikai nyaralás tényleg 1 millió forinttól kezdődik?

Figyelt kérdés
Nyugati partra szeretnénk menni KETTEN és igazán nincs nagy igényünk tehát normális hotel helyett olcsóbb kisebb hotel vagy motel is megteszi. Tényleg ilyen drága mulatság ez?

2015. jún. 2. 23:17
 1/8 anonim ***** válasza:
31%

Csak a repülőjegy oda-vissza 1 főre fél millió körül van.

A többi már csak az igényeitektől függ.

2015. jún. 2. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
igen, nagyjából. olcsóbban kihozni nehezen lehet. nem sűrűn jut el az ember ilyen helyekre, nem érdemes azon spórolni hogy mondjuk mit eszel, iszol.
2015. jún. 2. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Hát... Alsó hangon 170-180-200 ezerért vannak már jegyek a nyugati partra, jót kell kifogni. Olcsó, kétágyas, nem túl központi motelszoba kb. 60-80 dollártól indul a nagyobb városokban... Ha egy ott olcsó, napi 15 000 forintos motelszobával számolunk (próbaképp rákerestem, ezt adta ki L.A.-ben a legolcsóbban), az már 210 ezer forint két hétre. Ha 180-ért kapnátok is jegyet, akkor is majdnem 600 ezer forint a legolcsóbb repülőjegyek és a legolcsóbb szállás megvásárlása. Nyilván kell utazásra költeni, és kajára, látnivalókra, belépőkre is. Kaját lehet olcsón venni, úgyhogy a fő kérdés, hogy helyileg hova mennétek, és onnan hova utaznátok tovább? Seattle-ből San Diegóba, vagy végig L.A, vagy L.A és San Francisco?

Egyébként nagyon spórolósan meg lehet oldani, hogy beférjen a keretbe, de nagyságrendileg nem lesz olcsóbb.

2015. jún. 3. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
41%

#3: "170-180-200 ezerért "


Oda-vissza? Mert én most utána néztem, és 480 ezer alatt nem találtam.

2015. jún. 3. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Igen, 200 alatt szoktak lenni retúrjegyek.
2015. jún. 3. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 szabina555 ***** válasza:
100%
nekem 1500 dollár volt egy 3 hetes út ott mindenestül (Keleti és Nyugati part), plusz a repjegy oda-vissza NY-BP volt 170ezer. szal ez kb.600ezer Ft/fő.
2015. jún. 3. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Repulj a norvegokkal. En Stockholmon keresztul szoktam menni San Francisco-ba egy ut poggyasszal mindennel kijon 350 dollarbol. Onnan meg LA-be nem egy nagy osszeg szinten.
2015. jún. 4. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

#3-as- 60-80$? 50$-ból már közel a centrumhoz lehet kivenni szobát.

Kerüld viszont a Motel6-et, engem álmomban megcsipkedtek valami kis bogarak, nem akarom tudni mi lehetett, teljesen kipattogtam egész testen.

2015. jún. 9. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!