Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Szerintetek lehet nyaralni...

Sandorka25 kérdése:

Szerintetek lehet nyaralni Los Angelesben?

Figyelt kérdés
Én nyaralni szeretnék menni Los Angelesbe, és szeretném jól érezni magam. Szerintetek lehet nyaralni Los Angelesben ?

2015. ápr. 7. 12:18
 1/5 anonim ***** válasza:
73%
Nem, nem lehet nyaralni. Istenem, ilyen idióta kérdést sem mostanában láttam.
2015. ápr. 7. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Miert ne lehetne?

Ez tenyleg kisse h*lye kerdes.

2015. ápr. 7. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem lehet. Amikor leszallnak a repulok az LAX-en a pilotak mindig bemondjak: Welcome to Los Angeles, ahol TILOS a nyaralas!


...a 25 az IQ-d akart lenni?...

2015. ápr. 7. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Három évvel ezelőtt pont ott voltam. illetve elnéztünk San Francsicoba és Vegasba is. Abszolút jól tudja ott érezni magát az ember. Ajánlom figyelmedbe az universal sutidos vidámparkot. Borzasztó jó.
2015. ápr. 10. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Miért szidjátok szegényt? Teljesen megértem! Nem csodálom hogy feltette ezt a kérdést hiszen a Magyarok 90%-a szidja egész Kaliforniát hogy ott milyen veszélyes meg milyen rossz élni. Nos, én a maradék 10%-ba tartozom és szerintem kiváló hely a nyaralásra.
2015. nov. 2. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!