Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Ha kiköltöznék new yorkba,...

Ha kiköltöznék new yorkba, akkor a mostani okos telefonomat akár dobhatnám is el?

Figyelt kérdés
Mert ott más hálózatok vannak.

2016. máj. 8. 12:16
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem költöztem ki, de voltam ott pár hetet. Természetesen ott is működik a telefon. De ha kiköltözik valaki, akkor nyilván új elfőzetést kell kötni, ottanit. Ettől még a telefonodat megtarthatod.
2016. máj. 8. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%

Már miért kéne kidobni? Teljesen tökéletesen működik ott is, még csak át sem kellett állítani semmit.


Szerintem az ottani kártyával is simán menne, csak lehet, hogy ahhoz állítani kell.


Viszont kiköltözni nem lehet, ez inkább a gond, nem a telefon...

2016. máj. 8. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha külföldre mész, a telefonod keres magának hálózatot automatikusan, csak drágább lesz a telefonálás. De nyilván, ha kiköltözöl kell egy ottani előfizetést kötnöd, ottani szolgáltatóval, kapsz egy SIM kártyát, beleteszed a telefonodba és kész.
2016. máj. 8. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hogyha kártyafüggetlen telefonod van akkor az ott vett SIM kártyád beleteszed és működik minden, viszont ha mondjuk Telenor függő a telód akkor nem fog működni mondjuk a Verizonos SIM kártyával, persze jó pénzért kilehet függetleníteni...
2016. máj. 11. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!