Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Milyen hely Minneapolis? Ha...

Milyen hely Minneapolis? Ha jártatok már ott, szívesen meghallgatnám a tapasztalatokat.

Figyelt kérdés
Iskolával valószínűleg lesz lehetőségem kimenni, és azért mégis csak kíváncsi vagyok, milyen:)
2010. ápr. 8. 21:00
 1/7 anonim ***** válasza:
En csak a repteren es kornyeken voltam, mert tobbszor volt ott atszallasom. Meglepoen szep volt, amit lattam a varosbol. Nyaron voltam ott, szoval nem tudom, hogy a tel milyen, de arra tippelnek, hogy nagyon huzos.
2010. ápr. 8. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Hát a legtöbb amerikai metropolisz izgalmas, sok látnivaló, ha elöszőr mész az USA-ba akkor hatalmas meglepetés és sztem nagyon fog tetszeni!!

Meg úgy általában azért Amerikát is meg kell látni legalább egyszer az életben :))



Hallod, melyik iskolába jársz és hogy juttok ki, mennyi időre, nyelvsuli, főiskolás program vagy ilyesmi? Csak érdekel, hogy milyen lehetőségek vannak.

2010. ápr. 9. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat:) Sima gimnáziumba járok Nagykanizsán, és valami nemzetközi diáktalálkozó lesz ott és nem tudom hogyan kaptunk erre pont mi lehetőséget, de ők fizetik az út egy részét is úgyhogy nagyon jófejek!Jövő március végére várható, 8-10 napra. Persze meg kellett felelni bizonyos követelményeknek, mint pl jó tanulmányi átlag, jó angol nyelvi készség, valamilyen csoporthoz tartozás (zene, sport, irodalmi kör stb...)És kb 12 ember mehet, 40-en jelentkeztek, első körben bent vagyok a 20ban, aztán majd meglátjuk, hogy végülis mehetek-e. Gondolom repülővel megyünk.És ott majd elő kell adni valami projektmunkát csoportosan, meg családoknál laknánk meg ilyenek. Szóval remélem eljutok oda:)
2010. ápr. 10. 22:35
 4/7 anonim ***** válasza:
Kérdezőnek, remélem még jár az oldalra: na voltatok? :)
2010. dec. 28. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Heló szerencséd van, pont ma vagyok itt:D Nos ugye úgy volt, hogy 2011 tavaszán megyünk, de mivel túl sok dolguk van, eltolták 2011 őszére..:D Viszont az iskolájuk zenekara errefelé fog koncertezni, úgyhogy eljönnek hozzánk és 2 napot nálunk alszanak:D Elvileg....
2010. dec. 28. 21:04
 6/7 anonim ***** válasza:

Addigra elfelejtem valszeg, de majd lehet véletlen egyszer rábukkanok megint a kérdésre :)


Érdekes lesz :D

2010. dec. 28. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
En itt elek minneapolisban. Oktober ota iszonyatosan hideg van. Marcius van es -23 fok. Terdig ero ho. Amugy szep lenne ha vegre nyar lenne :)
2014. márc. 4. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!