Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Hogy küldjek képeslapot és...

Khaaleesi kérdése:

Hogy küldjek képeslapot és levelet is egyszerre? (Az Egyesült államokban élő barátomnak)

Figyelt kérdés
Miután megírtam a képeslapot és egy lapra a levelet is, borítékot hozzá a postán vegyek és egybe rakjam mindkettőt? Továbbá hogy mire kell bélyeg és mit hova írjak? (Mármint a címzést)
2016. máj. 26. 16:17
 1/8 anonim ***** válasza:

Szüleid nem tudnak a címzésben segíteni? Vagy a póstán félsz megkérdezni?

Tényleg segítenek.

Amúgy képeslaphoz nem kell boríték, csak címzés.

2016. máj. 26. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Elküldheted egyszerre, borítékban. 50 g-ig szerintem a tarifa sem nagyon változik.


A címzést meg legegyszerűbb, ha elkéred emailben attól, akinek küldenéd.

2016. máj. 26. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Igen, erre voltam kíváncsi! A cím már megvan és a címzéssel sincs gondom, csak arra voltam kíváncsi hogy egybe be tudom-e őket rakni. akkor gondolom ebben az esetben a borítékot címzem és erre rakom a bélyeget is?
2016. máj. 26. 16:27
 4/8 anonim ***** válasza:
Pontosan :)
2016. máj. 26. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Miért ne rakhatnád egybe? Már, ha a képeslap belefér a borítékba.


Külön is küldheted, de úgy nyilván kétszer kell fizetni.

2016. máj. 26. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat! ment a thumbs up!
2016. máj. 26. 17:44
 7/8 anonim ***** válasza:
Megjegyzés: a Postagram és hasonló alkalmazások segítségével a mobilodról küldhetsz képeslapot, a cég kinyomtatja és a posta szállítja, én így tartom nagymamámmal a kapcsolatot Magyarországon (a többiek kapnak emailt).
2016. máj. 28. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ajánlom az alábbi borítékot:

[link]

Én mindig ilyenben küldöm a leveleket külföldre.

Egyszerűen beleteszed amit akarsz, majd megcímezed és bedobod egy utcán található postai postaládába majd 1-2 hét alatt az államokban van.

2016. máj. 28. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!