Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Érvényes Esta engedélyemben...

Érvényes Esta engedélyemben modositottam a az usan belüli lakcímet. Minden rendben volt. Majd pár órára kaptam emailt, hogy visszavonták az Esta engedélyem. , vízumot kell igényelnem. Ez hogy fordulhat elő?

Figyelt kérdés

2016. jún. 16. 01:28
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
A hivatalos oldalon kèrted meg az engedèlyt? Ugyanis biztos hogy nem, mert az ESTA oldalàn azonnal kapsz vàlaszt, nincs email küldès!! Sőt, az USA-beli lakcìm nem is kötelező infó, annak módosítasa nem jàr semmivel!
2016. jún. 16. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Érdekes, erre én is kíváncsi lennék.

Milyen módosítás volt? Más város vagy csak városon belül?

2016. jún. 16. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Mindegy milyen modosítàs, a megadott esta engedèlyt nem befolyàsolja.(kivétel az útlevélszàm ès nèv változas)
2016. jún. 16. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Na akkor tisztázzuk kedves hozzászólók. Nem vagyok egy esta es amerika analfabeta. Voltam már az USA-ban nyaralni tavaly is az estámmal. és az Esta hivatalos oldalaon, bizony MEG KELL adni azt a címet ahol tartózkodni fogsz az USA-ban!!! Én ezt módosítottam, mert a tavalyi Miami helyett most Dallasba mentem volna. Sikeresen frissítettem a címet! Ki is nyomtattam az engedélyt, majd este tegnap kaptam egy emailt,hogy a statuszom változott! Beléptem a hivatalos esta oldalra megnézni az Esta vizumomat, és ott volt,hogy az a belépésem meg lett tagadva, turista vízumot kell kérnem a követségtől! Utána kerestem külföldi fórumokon és bizony az elmult pár honapban más is járt így! : [link]
2016. jún. 16. 16:06
 5/13 anonim ***** válasza:
És neked is a chip hiányával indokolták?
2016. jún. 16. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
nekem egyelőre semmivel sem indokolták mert nem tudom telefonon őket elérni! ja és a gépem elment, a repjegyet buktam sajnos de ez van. próbálom hívni washingtont, ott elvileg visszatudják állítani a dolgokat, egyelőre nem veszik fel. hihetetlen,hogy ilyen megtörténhet.
2016. jún. 16. 17:08
 7/13 anonim ***** válasza:
Az általad linkelt panaszok olyan nyugati polgároknak mentek, akiknek új útlevelük van, de még nem a chippel ellátott! Nekünk, magyaroknak már a kezdetektől fogva csak chipes útlevéllel lehetett ESTA-t kérni, ellenben jó pár nyugati országgal, ahol ez egészen tavalyig nem volt feltétel. Én többször módosítottam a címet, gond nélkül. Elutasításnak más oka van itt, nem a cím változása. Vagy nagyon sűrűn utazol oda, vagy szegtél meg valamilyen bevándorlási szabályt, elkövettél valamit, amit nem jelentettél, vagy terrorita gyanús országban jártál az elmúlt években, stb, stb. Bármi lehet, indokolniuk nem kötelező. Felhívhatod őket, de jobb ha megszokod hogy ezentúl neked vízumot kell kérned, amennyiben utazni akarsz.
2016. jún. 16. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Beszéltem közülök olyannal akinek szintén 2014-es utlevele van és többször volt nyaralni mint én, és szintén ez a probléma de megoldották.

Sosem tartózkodtam 2 hétnél tovább az Usaban. SOHA életemben nem jártam olyan országban ami gyanús lenne de még Törökországban sem!

Sosem tettem mást Amerikaban mint a családommal üdültem, maximum 2 hétig! Sosem voltam letartoztatva, sosem köröztek, a legnagyobb bűnöm az életben esetleg,hogy a T-mobile-nak 2 héttel utalom a telefonszámlám mint ami a határidő.

Updateltem már az amerikai szallashely változast máskor is gond nélkül. Lehet nyugodtan kötekedni, és értem én,hogy hitetlen vagy, de hidd el majdnem minta magyar állampolgár vagyok, makulátlan múlttal, szó szerint!

2016. jún. 16. 18:14
 9/13 A kérdező kommentje:
egyébként ha elolvastad volna akkor láttad volna a kommenteket,hogy Ő nekik is már chipes utleveluk volt!!!!! erre fogták a visszavonást de ők is jelentették,hogy bizony chipes érvényes utleveluk van.
2016. jún. 16. 18:19
 10/13 anonim ***** válasza:
akkor hiba volt a rendszerben, előfordul. de hogy a tiédet miért vonták vissza, az rejtély. vagy megválaszolják neked vagy nem.
2016. jún. 16. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!