Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Magyar állampolgárként mehetek...

Magyar állampolgárként mehetek az ausztriai amerikai nagykövetségre vízumot igényelni?

Figyelt kérdés

2016. jún. 18. 00:57
 1/9 anonim ***** válasza:
35%
Nem.
2016. jún. 18. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%
Nem. Akkor mehetnel ha nekunk nem lenne kozel s tavol amerikai nagykovetsegunk mert lebombaztak es az ausztriai atvallalja a magyar kovetseg feladatait. Ilyesmirol nincs szo.
2016. jún. 18. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%

1) Az ugye megvan, hogy magyar állampolgárok vízum nélkül is utazhatnak?

2) Ha mégis kell vízum, akkor elvileg mehetsz, de nem javasolják.

2016. jún. 18. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
itt élünk, és hamarabb lehet itt időpontot kapni mint otthon 2 héttel. Elvileg unios állampolgarok vagyunk, ezert mehetünk masik unios orszag követsegere, azt hittem. ennyi.
2016. jún. 18. 16:35
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
Segitseget kerni igen. A vizum viszont hivatalos irat.
2016. jún. 18. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
végül megtaláltuk az követség oldalan, illetve utana kerdeztünk és lehet menni vizumot is igényelni! EU-s orszagokba mehetnek EU allampolgarok barmelyik követségre! Azért köszi a válaszokat! De örülök,hogy nem lett igazatok azért.
2016. jún. 18. 19:24
 7/9 anonim ***** válasza:

Még jó, hogy megírtam 10:28-kor, hogy lehet menni.

Már csak azt nem értem miért kell vízum, de te tudod....

2016. jún. 18. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
természetesen nem neked szolt az előző írásom, bár arra kivancsi lennék,hogy miért nem javasolják miért gondolod igy. Aki elrontott egy ESTA-t, es nem tud ujat igenyelni sajnos annak kérvényeznie kell turista vizumot.
2016. jún. 18. 20:42
 9/9 anonim ***** válasza:
46%
Azért nem javasolják, mert a hazai kötődésedet jobban tudod igazolni otthon, mint egy harmadik országban. Legalábbis valami ilyesmit olvastam régebben, bár ez elég szubjektív.
2016. jún. 18. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!