Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Hány éves kortól lehet jelentk...

Hány éves kortól lehet jelentkezni a CCUSA-programjaira?

Figyelt kérdés

Kanadában szeretnék diákmunkát vállalni mind nyelvtanulás, és tapasztalatszerzés céljából. Később mondjuk majd kint is szeretnék élni. (Társalgási szintű nyelvtudással rendelkezem, csak hogy el lehessen képzelni: a Trónok harcát teljesen értem felirat nélkül.)

Eléggé átolvastam az oldalon és arra említést, hogy mi a minimum korhatár nem találtam. De egyébként kíváncsi volnék tapasztalatokra is esetleg ha valaki már részt vett ezen a programon.

Előre is köszönöm a válaszokat!



2016. jún. 27. 22:16
 1/3 anonim ***** válasza:
28%
18 ev minimum korhatar. De nem hiszem hogy CCUSA kanadai taborokat szervez, inkabb valami kanadai szervezetet kellene keresned.
2016. jún. 28. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Kanadába is szerveznek egyébként, de köszönöm a választ! Hát igen, sajnos ez a kiskorúság még megköti a kezem ilyen téren.
2016. jún. 28. 22:34
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia!


Van Camp Canada program 18 a korhatár , support staff vagy counselor- ként.

Előnye : hogy NEM! kell főiskolai-egyetemi jogviszony a részvételhez :)

Jövőre tudsz rá jelentkezni ha betöltötted a 18 at!

Voltam a CCUSA val amerikába ha kérdésed van irj nyugodtan

2016. jún. 29. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!