Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » CCUsa-nál egy Counselornak...

CCUsa-nál egy Counselornak mennyire nehéz a munkája?

Figyelt kérdés

Valószínűleg megyek oda counselorként, mivel diákom nem lesz addigra.

Tanítani kell majd valamilyen sportot, és bevallom őszintén kicsit be vagyok tojva ettől. Nem tanítottam még sosem senkinek, meg profin sem űzök semmilyen sportot. Igaz, szeretek edzeni rendszeresen, pl kondi, kondipark, Kettlebell, futás, és hasonlókat.


Mennyire lesz ezt nehéz oktatni?



2016. jan. 13. 07:41
 1/3 szabina555 ***** válasza:

hát ezeket azért lesz nehéz oktatni, mert nincsenek ilyen activityk egy táborban.. most gondolj bele, a kisgyerekek nem fognak kettleball-zni meg kondizni. ált. max. 16 éves gyerekek vannak, akik a legidősebbek. a futást meg nem kell tanítani.

egyébként nem ez a része a nehéz, hanem az angol, és hogy anap 24 órájában a gyerekekkel vagy nagyjából. és megérteni minden nyügét, baját, akármit motyog angolul, és te akkor gyakorlatilag anyja helyett anyja, apja helyett apja leszel a gyerekeknek. szerintem nehéz dolog, de mindenképp nagy élmény és megéri.

de keress vmi olyan sportot, ami a táborokban is előfordul.. a létező összes vízisport játszik, aztán foci, kosár, tenisz, baseball, stb.. ilyenekben gondolkodj, ne kondiban meg futásban. ill. a "művészeti" ág is játszik, pl. festészet, kézművesség, gitár, ének, zongora, stb.

2016. jan. 13. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem ha nem tanítottál még semmit gyerekeknek, és erről nincs is papírod, akkor elsősorban az lesz a feladatod counselor-ként, hogy a gyerekekkel lakj és kisérgesd őket mindenhova. Velük eszel, velük játszol, este velük fekszel, velük kelsz, meghallgatod gondjukat-bajukat, ha sírnak, ha nevetnek neked kell ott lenni velük, ergo az egész napod velük töltöd. Legalábbis a mi táborunkban ez így volt.
2016. jan. 13. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Én is ezen a nyáron tervezek menni, már minden formalitás le is van tudva.(Bár még 'teljesen' nincs eldöntve) Mivel gimis vagyok, csak counselor lehetek, azon belül pedig a 'general counselorban' gondolkodtam. Ezen kívül focit és kenut vállalnék. Eddig én se igazán tanítottam, de hát sok különbség nem lehet :)
2016. jan. 14. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!