Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Valaki volt már USÁban gyermek...

Frank1997ize kérdése:

Valaki volt már USÁban gyermekfelügyelő CCUSA, Camp Leaders által?

Figyelt kérdés
Most olvastam hogy nekik nem kell hogy diákok legyenek csak az hogy 18 évesek legyenek én mivel most nyáron leszek 18 csak az a baj hogy júliusba úgy gondolom hogy 2016 nyarán megpróbálom eztet :D.Ja.A kérdésem csak annyi lenne hogy valaki erről az oldalról ment már ki gyermekfelügyelőnek az megírná hogy milyen volt?Milyen nehéz volt?milyen könnyű volt?stb................

2015. febr. 6. 05:13
 1/7 demonlord90 ***** válasza:
50%
magas szinten kell tudni az angolt (sokszor B2 sem elég), kell némi alaptőke (alaphangon 200 000 Ft), és rengeteg macera van a papírokkal. A vízumot persze - nemdiáknak - nem tudom, hogy adják oda
2015. febr. 6. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 szabina555 ***** válasza:
100%

#1 válaszoló:

a vízumot úgy adják oda nem diáknak, hogy a kérelmezőnek itthon munkahellyel kell rendelkeznie, és a cégnek igazolni kell, hogy elengedi a nyárra, és hogy szeptemertől visszamegy oda dolgozni. ilyen sajnos kevés van, ezért sokan nem is tudnak erről. tehát itt a munkahely a biztosíték, nem az egyetem.

Campleaders szerintem nem támogatja ezt a fajta vízumkérelmet, a CCUSA viszont igen.


a gyerekfelügyelőség egyébként nagyon komoly dolog, szerintem nehezebb, mint a konyhai meló. az esetek nagy többségében napi 24 órában a gyerekekkel vagy, rajtad van a felelősség, ha bármi bajuk esik, ezenkívól valamihez értened kell, amit ott tanítasz (pl.sport, tánc, kézművesség, stb.). az általános counselor nagyon ritka, de előfordul.

2015. febr. 6. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Én nyári táborban voltam a Campleaders-szel. Nappali tagozatos hallgatói jogviszony kell hozzá, és (akkor legalábbis elég volt) társalgási angol nyelvtudás. Nekem akkor nem volt még nyelvvizsgám, rengeteg nyelvtani hibával de beszéltem. Az ott dolgozók nagyon rendesek. Komolyan! Bármikor bárkinek szívesen ajánlom őket. Nagyon segítőkészek. Indulásnak tényleg kell valamennyi pénz, ez minden évben más. Ehhez viszont kell a tanulói jogviszony, anélkül nem megy. Terveztem, hogy kimegyek újra mint au pair, de aztán erről egyéb okok miatt letettem. Viszont van egy csomó au pair közvetítő oldal. Érdemes nézegetned. Illetve az angolt nagyon-nagyon jól megtanulnod.
2015. febr. 12. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 szabina555 ***** válasza:
100%

#3

már leírtam párszor, hogy nem kell feltétlen hozzá vízum, CCUSA-nál counselor lehetsz jogviszony nélkül is. support staffhoz kell mindenképp jogviszony.

2015. febr. 12. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
#4-es, ezért írtam, hogy én a Campleaders-szel voltam kint, nekem velük van tapasztalatom. Bocs, ha félreérthetően fogalmaztam. Náluk kell a hallgatói jogviszony. A CCUSA-vel nekem nincs tapasztalatom. Véleményeket olvasgattam róluk mielőtt kimentem volna, de a Campleaders nekem anno szimpatikusabb volt, azért választottam őket.
2015. febr. 13. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A CCUSA nem engedélyezi a "domestic"munkát,ami a gyermekfelügyelő is.
2015. nov. 28. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 szabina555 ***** válasza:
54%

#6os

nem olyan domestic munkáról van szó, hanem táboriról. ott lehetsz gyerekfelügyelő is, counselor. de nem au-pair, babysitter. és már miért ne engedélyezi a ccusa? több ismerősöm is counselorként dolgozott velük kint a nyáron

2015. nov. 29. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!