Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » A kézipoggyász mellé a laptopt...

A kézipoggyász mellé a laptoptáskát lemérik?

Figyelt kérdés
[link] Ennél fogok utazni. Na itt ugye lehet egy bőröndöt vinni 8 kg-ig + egy laptop táskát. A 8 kg.-ban ugye nincs benne a laptotáska? Azt nem mérik le, ugye?

2016. júl. 29. 13:42
 1/6 anonim ***** válasza:
NEm mérik le. Sőt, a 8 kilós bőröndöt sem.
2016. júl. 29. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
nem mérik le, csak a méretet veszik komolyan.
2016. júl. 29. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Jaj de jó, köszönöm! Biztosra akartam menni :D
2016. júl. 29. 14:39
 4/6 Nagyipapi válasza:
Úgy tudom - és tapasztaltam is, hogy csak egy kézi táska vihető fel kézi poggyászként a gépre ! Ha a bőrönd is a kézbe és a laptop is a kézbe van bele kell tenni majd a bőröndbe !
2016. júl. 30. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A gyakorlatban nem szokták lemérni, nekem se mérték le mikor repültem. Valaki mesélte nekem a repülőn aki már pár száz alkalommal repült, hogy akkor mérik le ha látják hogy vonszolod mert alig bírod el vagy nagyon meg van tömve.
2016. júl. 31. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Kandiru válasza:
Csak a LOT parasztok csinálják a durvát a varsói reptéren. Nekünk 5 amerikai szabályos kéziböl 3at vettek el a kapunál, és mivel picike vonalkódmentes kéziratos cédulákat tettek fel, csak egy hét után kaptuk meg. Szerencsére a gyulai és Unicum megvolt:)
2016. aug. 6. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!