Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Jelenleg 15 éves vagyok, de...

Jelenleg 15 éves vagyok, de majd érettségi után szeretnék Kanadába menni dolgozni. Hogyan lehet ott jó munkát szerezni?

Figyelt kérdés
Azt tudom hogy angolul nagyon jól kell tudni, de hogyan kell ott munkát szerezni illetve hogyan kezdjek el majd ott dolgozni?
2016. aug. 15. 20:20
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
ott is ugyanolyan állások vannak, mint itt
2016. aug. 15. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:

Angolul, meg franciául..

Mindegy mit irkálnak ide, Kanada hatalmas, és van még 3 éved mire munkát vállalhatsz, rengeteg minden változhat addig.

Miért nem keresel pár korodbeli kanadait fb-n és beszélgetsz velük?

2016. aug. 15. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 Johnny Bravo ***** válasza:
Kanadával kapcsolatban mar minden meg lett valaszolva az oldalon!Hasznald a keresot!keress cimszavakra mint pl kanada munka stb..
2016. aug. 15. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Érettségivel sehogy. Vagy magas iskolai végzettség kell, vagy hiányszakma, illetve 3-5 év munkatapasztalat. Ez utóbbival csak akkor tudsz jönni, ha otthonról találsz munkaadót, aki szponzorál. Előbbivel pontrendszerrel is. Persze kell még nagyon jó angol nyelvtudás, francia részen francia. A bevándorlásnak nagyon szigorú feltételei vannak.Plusz kell jó sok pénz a kezdéshez.
2016. aug. 16. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Értem. Majd akkor részletesebben utána nézek még, mert nem akarok itthon maradni. Köszi az eddigi válaszokat!
2016. aug. 16. 09:14
 6/12 anonim válasza:
0%
15 éves, de már el akar menni innen... ez aztán életfilozófia! :(
2016. szept. 5. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
De annyiból könnyebb ha apukám szponzorál nem? Mert ő jelenleg ott dolgozik. És utolsó: igen, el akarok menni ebből az országból mint minden normális fiatal.
2016. szept. 5. 19:17
 8/12 anonim válasza:
0%

Tehát akkor én nem vagyok normális?

6-os voltam.

2016. szept. 6. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Abból indultam ki hogy az osztályunkban 31 emberből 30 külföldön fog dolgozni
2016. szept. 7. 16:51
 10/12 anonim válasza:
0%

Látod? Pont ez a probléma. Ha nem akarna mindenki elmenni egy élhetőbb ország lenne.

6-os voltam.

2016. szept. 8. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!