Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Ki tudnek menni Amerikaba...

Ki tudnek menni Amerikaba erettsegi utan egyetemre?

Figyelt kérdés
Erettsegi utan kiszeretnek menni Amerikaba. Es ott folytatni a tanulast. Ez lehetseges lenne?

2016. júl. 15. 15:29
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy lehetséges. Kiválasztod az egyetemet ahol tanulni akarsz. Érd el, hogy téged vegyenek fel. Majd szólj a szüleidnek, hogy évi több millió forintra lesz szükséged az egyetemi költségek, és szállás, kaja miatt. Ha ezek megvannak , és teljesíted a követelményeket akkor nincs akadálya.
2016. júl. 15. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
"kiszeretnél" menni? Az elég gáz.
2016. júl. 15. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Persze, ha felvesznek. De sok pénzed legyen. Kollégám lányának 56 ezer dollár egy félév. Plusz könyvek, kollégium, stb.
2016. júl. 15. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ki tudsz menni de nagyon sokba kerül. Akikről tudok hogy tanultak kint azoknak nagyon tehetős szülei vannak.

Több ezer dollár a tandíj félévente. Ha nem kollégiumba mész akkor az drága. Én úgy vettem észre hogy a kolesz ott nem népszerű. Az albérlet 500-600 dollár/hó vagy több is lehet. Állam és városfüggő.

2016. júl. 15. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Amerikába. Mint a harmincas években. Tessék felébredni már! Még az "amerikaiak" is egyre többen mennek inkább német egyetemre annyira drága lett az "amerikai" egyetem. Pl. [link]
2016. júl. 16. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!