Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Egyesült Államokban a repülőtá...

Egyesült Államokban a repülőtársaságokról vélemény?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Hamarosan az USA-ba utazok "körülnézni" pár hétre, és az egyik államból a másik államba szeretnék repülni. Akinek van tapasztalata, melyik amerikai repülőtársaságot ajánlaná, milyen véleménnyel vagytok egy-egy repülőtársaságról? Főként a járattörlés gyakorisága, esetleg bőrönd elhagyás a szempont.



2016. szept. 7. 11:22
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem tudom mondták-e már neked, de a szabad piacon csak az él meg, aki minőséget szolgáltat. Ebből az is következik, ha valaki nem tudná beugróként letenni az asztalra a jó szolgáltatást, már csődbe ment volna. Nem baj, ha most még nem érted. Odakinn majd megérted.

Amúgy válaszd a legolcsóbbat, ha elfogadsz egy tanácsot.


Már csak azt nem értem, mire alapozod a bőrönd-elhagyási teóriádat, és milyen járattőrlésektől tartasz?

2016. szept. 7. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

abszolut helytallo amit az elso irt


rengeteg amerikai legitarsasaggal utaztam (meg kulfoldivel is) es SOHA nem azt nezem, hogy melyik nyujt jobb szolgaltatast, mert mindegyik elvisz Abol Bbe. A kesesek nem a legitarsasag hibaja hanem egy csomo minden mase.


Nyugodtan utazhatsz barmelyikkel es ha tenyleg tanacs kell, akkor valaszd a legolcsobbat!


En ezekkel repultem eddig es soha semmi bajom nem volt veluk. Persze a borond egyszer egyszer elkallodik, de mindig meg is talaljak majd ingyen/bermentve az altalam megadott cimre ki is szallitjak, ugyhogy ez nem szamit. (raadasul a borond eltevedes sem a legitarsasag hibaja)


Southwest, JetBlue, United, American, Frontier, Delta, Virgin America es anno Continental meg a TWA

2016. szept. 7. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
En azt vettem eszre, hogy europaban a gepek valahogy birjak tartani a felszallasi idoket, de amerikabol alig repültem europaba parszor ugy, hogy a gep nem kesett, akar egy orat a verofenyes napsutesben...
2016. szept. 8. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat.

A Frontierről elég sok rossz véleményt olvastam, nagyrészt, hogy késleltetik a járataikat..

2016. okt. 2. 20:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!