Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Ti elengednétek a 13 éves...

Ti elengednétek a 13 éves lányotokat, Amerikai nyelvtáborba, new yorkba?

Figyelt kérdés

A lányom most 13 éves,és szeretné az őszi szünetét,egy nyelv táborban tölteni,ezzel nem is lenne semmi baj,de Amerikába szeretne menni,nagyon féltem.

A pénzt ő maga összegyűjtotte,csak zsebpenzt kellene neki adni.

U.i. ezt kerte a szulinapjara is.


2016. szept. 9. 21:28
 1/8 anonim ***** válasza:
90%
Én tuti elengedném. Van kedve menni, jó nyelvagykorlás és hát nem minden nap megy az ember New Yorkba. Egy pici önállóság is rá fog ragadni. Az, hogy félted teljesen természetes, de ne hagyd, hogy emiatt mulassza el a lányod élete talán egyik legnagyobb kalandját!
2016. szept. 9. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
9%
nem.
2016. szept. 9. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
60%
Nem engedném el. Ha idősebb lenne talán. De ez a Te döntésed. Szedd össze az érveket,hogy miért nem engednéd? És mi miatt engednéd?. És akkor el tudod dönteni.Meg hogy milyen felügyeletet kap.
2016. szept. 9. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%

"13 éves lányotokat, Amerikai nyelvtáborba, new yorkba?"


13 évesen???

Lányként???

New Yorkba???

2016. szept. 10. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Igen el, gondolnom nem tök egyedül menne hanem lenne egy csoport akikkel ménének, szóval semmi gond nem lenne.


Persze ha tök egyedül menne és a reptereken,repülőn az érkezésnél is egyedül lenne akkor nem engedném el.

De hát gondom ez egy normálisan meg szervezet tábor, felnőt kísérőkkel felügyelőkkel stb...

2016. szept. 10. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Igen,ez egy ilyen iskolai tábor szerűség,a lányom már 2.-3.os kora óta ezt várja..

Most eljött a 8. Osztály és mindent eltervezett,de én nem is tudom..tudom már megigertem neki,de elmondtam neki mit gondolok es még gondolkozok hogy elengedjem e..erre ő teljesen kiborult,😥

De megbeszéltük,elngedem!:))

Igen,lesznek kiserők olyan 7-8

Olyan 22 mennek gyerekek,de alsóbb korosztályból is mennek ez tette rá az i re a pontot,szoval ha egy 4.kislányt elengednek, akkor az en ,,nagy,, lányomat is elgedem!:))

Remelem sok kalandja lesz!

2016. szept. 10. 21:16
 7/8 A kérdező kommentje:

Elnezest 4.es kislanyt*

Felre irtam

Telefonrol irok

2016. szept. 10. 21:17
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha kísérik végig, miért ne? Egyedül valóban jobb, ha nem kóborol New Yorkban 13 évesen de ha kísérik, hatalmas élmény lesz.
2016. szept. 10. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!