Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Veszprém-Gárdony vasútvonalon...

Veszprém-Gárdony vasútvonalon mennyi "veszélyes" ember van? Elengednétek a gyereketeket egyedül?

Figyelt kérdés
16 éves, de nem tudom milyen emberek utaznak arrafelé. Reggel menne é délután ötkor vissza.
2016. szept. 4. 19:23
 1/5 anonim ***** válasza:
26%
Elég sok, tobzódnak a rétinégerek szép számmal a szerelvényeken, úgyhogy én még magamat se engedném el oda felkészületlenül.
2016. szept. 4. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
92%
Nem tudom, milyen veszélyes emberekre gondolsz, de mi tegnap jártunk arra és egyet se láttunk... Illetve egyet igen, a kalauzt :D de mivel volt jegyünk, így végül az sem volt veszélyes :D
2016. szept. 4. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
83%
Az egyeske szerintem nem tudja, hol fut ez a vasútvonal vagy kik azok a rétinégerek, mindenesetre én sokat használtam azta vonalat és nincsenek gáz arcok. Főleg nem nappal. Fehérváron átszállásnál sincs gond.
2016. szept. 4. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
25%
22:51, az egyeseke heti öt alkalommal teszi meg ezt az utat, úgyhogy tökéletesen tisztában van az ottani viszonyokkal. A lepontozást pedig visszakaptad, ahogy azt kell.
2016. szept. 4. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én egy időben (pár éve) rendszeresen utaztam a vonalon, de néha mostanában is (Budapest-Veszprém között), teljesen biztonságos.
2016. szept. 6. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!