Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Akik az Államokban túltartózko...

Akik az Államokban túltartózkodtatok, hogyan találtatok munkát?

Figyelt kérdés

Milyen munkákat végeztetek, hogyan jutottatok a munkához?

Milyen volt az illegális élet és hogyan legalizálodtatok?


Minden érdekel, légyszi ne kezdjetek el fikázni, nem áll szándékomban így élni, dolgozni csak érdekel.



2016. okt. 18. 10:44
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
először egy kinti ismerős összehozott egy közvetítővel, aki az első heti keresetet kérte fizetségül. A későbbiek során már a kinti ismerősök révén. Elég hamar összejöttem néhány kinti magyarral. Azt azért tudni kell, hogy a kinti munkák nem hosszú távúak. Ha egy munka megszűnik, akkor 1-2 hétbe is beletelhet, mire új munkát lehet találni. De nem is minden munkát vállalok el. Ma már aki nincs kint régen és nincs nagy ismeretsége, nagyon nehezen talál munkát.
2016. okt. 18. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
37%

Azok, akik túltartózkodnak úgy találnak munkát, hogy a 90-es években mentek ki és szereztek sok ismerőst. Amikor munka van ezek az ismerősök hívják őket dolgozni, lemegy a munka, aztán megint várnak a telefonra.

Legalizálódni meg legfeljebb úgy tudnak, ha megházasodnak, de ez is hosszú folyamat. Obama próbálta volna elintézni, hogy azok akik kint vannak (azután érkezőkre nem lett volna érvényes) könnyebben tudjanak legalizálódni, de leszavazták, így csak a házaság marad.

2016. okt. 25. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
2016. okt. 25. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
65%

Mai napig sokan kimennek az ESTA-val és "elfelejtenek" hazajönni, persze ez még mindig járható út, manapság azért ott van az internet a facebook csoportok amik azért hatalmas segítséget nyújtanak.


Én senkit nem fikázok aki elhatározza hogy ezt az életformát választja, viszont kőkemény elszántság, akarat és problémamegoldó képesség kell hozzá. Akik ezekkel a képességgel rendelkeznek azokról tudom hogy képesek kint egy jó eletet összekovácsolni.

2016. okt. 27. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
90%

Találkoztam több illegális dolgozóval Californiában Los Angeles és San Francisco között boltban dolgoztak eladóként, turisztikában. Mondjuk személy szerint én támogatom a legalitást, de ezt mindenki maga tudja.


Van pár videóm fenn a környékről , ha esetleg érdekel nézz bele.

Üdv,

1 K M

https://www.youtube.com/channel/UCTrKt2f0dhjJaNLP053D2uw

2016. okt. 27. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!