Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Milyen úton módon lehet...

Milyen úton módon lehet kijutni legálisan?

Figyelt kérdés
Tudom és biztos vagyok benne, hogy ez a kérdés már ezerszer került kiírásra csak szeretnék valamennyire tisztában lenni a dolgokkal. Én 3 évig éltem Floridában és a legjobb 3 évem volt családi vállalkozásunk volt kint az államokban és a cégen keresztül tudtunk munkavállalói vízumot szerezni 3 év után a cég csödbe ment így nem volt semmi amivel tovább kint tudtunk volna tartozkodni. Tudtommal egy normál hétköznapi ember csakis turista vízumot tud szerezni amivel kint tud tartózkodni 3 hónapig de nem tud dolgozni. Csakis olyan ember tud vízumot kapni aki vagy orvos, profi sportoló vagy valamilyen cégnek dolgozik kint vagy valamilyen csere diák program által.Én nagyon szeretnék vissza menni barátnőmmel jelenleg a TGI Fridays étteremen dolgozunk és arra gondoltam, hogy a cégen keresztül nem e lehetne valahogyan kijutni vagy esetleg valakinek van másféle ötlete hogyan lehetne ennek neki indulni van e esetleg olyan cég amin keresztül ki lehet jutni ?

2016. nov. 7. 13:00
 1/2 anonim ***** válasza:
85%

1)valoban kismillio ikyen kerdes van mar az oldalon az utolso pitianer dologig kivesézve (ráadasul tudod is higy igy van de ahelyett hogy keresnek,te megkerdezed egymillióegyedjére is)


2)a neten is van egy vagon leiras (de gondolom 5 perc keresest nem tudsz raszanni az eletedbol egy olyan dologra ami allitolag teged erdekel)



3)allitasod szerint mar eltel is kinn 3 evet (a kerdesed szamomra innentől teljesen komolytalan,hogy ott voltal evekig csinaltad/tapasztaltad,de most kerdezgetsz itt azt közben azt se tudod hany ora van délben!

2016. nov. 7. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Fridayst próbáljátok fűzni, hogy hátha

szóval főnöknek szólni, hogy látod de jó munkaerők vagyunk, éltünk már kint 3 évet, jó volt, nincs lehetőség esetleg ilyen távoli áthelyezésre?


nem tudom mennyi esélye lenne (nem tudom a beosztásotokat, mert ha pult mellett sütögettek, akkor nem sok, de ha mondjuk adminisztratív munka, esetleg menedzseri, stb, akkor azért lehet hogy lehetne), de... semminél több; ja és ez inkább csak igény benyújtás, szóval ha nem is mondják hogy kizárt, lehet 1-2-3 évbe beletelik mire lenne lehetőség

de tényleg, semminél több

ezen kívül zöldkártya lotto minden év októberében

hajrá

2016. dec. 1. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!