Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » New York-ban miért vannak...

New York-ban miért vannak hordók az utcákon, amikben ég valami?

Figyelt kérdés
2016. nov. 15. 18:05
 1/7 anonim válasza:
100%
szemét ég benne és főleg a hajléktalanok de bárki megmelegedhet mellette.
2016. nov. 15. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
72%
Ezeket a hordókat tudtommal a városvezetés adta a hajléktalanoknak, hogy ne fagyjanak meg az utcákon. Szerintem kedves gesztus. Sajnos a budapesti hajléktalanokon senki sem segít.
2016. nov. 15. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
36%
Épp elég segítség nekik, hogy nyugodtan élhetnek az aluljárókban, emberek ezreinek okozva kellemetlenséget naponta. Foglalják a helyet, nem szép látvány, büdösek, koszosak, ma is lent dohányoztak az aluljáróban, mikor mentem munkába. Éjjel odavizelnek, emiatt is jó büdös van.
2016. nov. 15. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Andi61 válasza:
52%
#3 hihetetlen, hogy mennyi empátia szorult beléd. Nem jókedvükben élnek az utcán, ők sem szeretnek büdösek lenni és kellemetlenséget okozni neked. Hidd el, hogy akár még te is kerülhetsz ilyen helyzetbe. Látom rendesen nézed a TV2-t. Próbálj meg EMBERKÉNT gondolni a hajléktalanra is, mert attól, hogy az aluljáróban kénytelen lakni, még az.
2016. nov. 16. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
61%
A dohányzás meg az ivás viszont döntés kérdése. Arról nem is beszélve, hogy egy vidéki kisvárosban annyi pénzből, amit ott elisznak, meg elpöfékelnek, telne akár albérletre is. Onnan meg már csak egy ugrás a normális élet meg a munka. De mondjuk inni, piálni meg drogozni az valóban sokszor egyszerűbb.
2016. nov. 17. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 horex ***** válasza:
89%

#5


Vidéki kisvárosban nem tudnak annyit összekoldulni amiböl bármit is vennének, nemhogy albérlet. Albérlet még minimálbérböl sem megy.


Voltam szar helyzetben, bár közel sem csöves, munkám és lkásom is volt, mégis eléggé ittam egy időben mert olyan volt az életem

Gondolj bele, milyen élete van egy csövesnek, mi az ami kikapcsolja egy kicsit a val vlágbol

Az ital.


Az meg hogy vissza a munka világába egy csövesnek, sokat tudnék mesélni, mert intenziven foglalkoztam/segítettem egy csövest hogy munkát találjon

Legjobb esetben is csk pár napos feketemunkára alkalmazták, mint helyettesitő

De mindehhez az kellett hogy naponta tiszta legyen és rendesen öltözködjön

A lakcím nélkülieknek van területi bejelentése valamely kerületben, már ha megcsináltatják.

Ezzel lehetne hivatalosan munkaszerződést kötni, mégis elutasitják őket

És így tovább millió gondja van egy csövesnek

Aztán belefásul és él ahogy él

Szoval ha mélyebben nem látod a helyzetet, ne ítéld meg őket így

2016. nov. 18. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Katmanduban Tibet fővárosában is sok ilyen van, sőt sokkal több, óriási a füst és hát hideg van.
2016. nov. 18. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!