Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Szeretnék jelentkezni a Camp...

Szeretnék jelentkezni a Camp Leaders programba, de sajnos nincs munkatapasztalatom valamint azt sem mondanám, hogy valamiben kiemelkedő lennék gondolok itt pl. sportokra, az angolom viszont elég jó, elegendő ennyi?

Figyelt kérdés
Tényleg elszánt vagyok,korrepetáltam már gyerekeket,szeretek csoportban dolgozni...de ahogy látom a legtöbb helyen mégis a sport dominál.

2016. nov. 22. 13:47
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
A legtöbb magyart support staffnak veszik fel, szóval pl konyhás, karbantartó, éjjeli őr, ilyenek. Ezekhez nem kell semmi sporttudás, de munkatapasztalat sem.
2016. nov. 22. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

jahh. nem kell oda semmilyen munkatapasztalat. majd a videóinterjún mondd el h szórólapoztál meg gyorsétteremben dolgoztál diákként.


én is voltam kint pár éve. jó móka volt.

2016. nov. 22. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!