Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Hatalmas bajban vagyok,...

Hatalmas bajban vagyok, menekult statusszal kell a leheto legmesszebbre menekulnom, egy kis segitseg?

Figyelt kérdés

Ugy gondolom Kanada nagyon jo esellyel befogadna, ti hova gondolnak hogy mennem kellene ahol akar meg jobbak az eselyeim is?


(nem a hatosagok elol kell azonnal elmenekulnom, viszont van egy vonzata de nyilvanvaloan nem en tettem es csak aldozat voltam en is ami mar 3/4ig bizontyitva is van)



#Kanada #menekülés #menekult statusz
2016. dec. 7. 09:36
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:

Mielott belem allnatok, az Union belul nem maradhatok mert akik keresnek engem szabadon mozoghatnak ezen a teruleten.


Nem ingyenelni szeretnek menni, ezt hivatalos uton is szeretnem-tudom bizonyitani: rendorsegi papirokkal, bizonyitekokkal tudom alatamasztani a tortenetem igazsagat..


A rendorseg amikor elengedett csak annyit mondott hogy fussak ahova tudok de nem voltak hajlandoak segiteni mert nem vagyok allampolgar es nem nagyon beszelem a nyelvuket ok pedig Angolul szinte semennyire nem tudnak...a tolmacs akit kirendeltek nekem is csak makogni tudott Angolul..


Sajnos az az egyetlen idegen nyelv amit beszelek de azt nagyon jol tudom!



Segitsetek kerlek?

2016. dec. 7. 09:44
 2/20 anonim ***** válasza:
68%
Menekültkènt Kanada is kilőve, EU orszàg àllampolgàra nem kaphat menekültstátuszt. Menj valamelyik àzsiai vagy dèl-amerikai orszàgba, ahol nincs kiadatàsi egyezmèny. de menekült stàtuszt ott sem kapsz, ott magadnak kell megoldanod mindent.
2016. dec. 7. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:

Rengeteget olvastam hogy mennyi magyar kapott menekult statuszt Kanadaban.. ezek az emberek pedig minden bizonnyal csak az ingyen eles lehetosege miatt menekultek oda, indokolatlanul ..


Nekem valos, nagyon nyomos indokom van erre.. ok megkaphattak de en nem?!

2016. dec. 7. 10:25
 4/20 anonim ***** válasza:
87%

Amiket olvastál, azon cikkek mellett esetleg nézzed meg a dátumokat is.

Már megszüntették a visszaélések miatt.

2016. dec. 7. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
85%
Tehát ha jól értem, nem a hatóságok elől menekülsz, hanem valaki mások akarnak az életedre törni? Ebben az esetben furcsa módon egy börtönben lennél leginkább biztonságban. Illetve az is benne van a pakliban, hogy paranoiás vagy, és az egész egy pszichiátriai ügy. Már bocs.
2016. dec. 7. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
85%
Kanada pont a visszaélések miatt szüntette be az EU országokból jövők menedékkérelmét.
2016. dec. 7. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Ertem .. es van valamilyen masik orszag ahol eselyem lehetne egy normalis eletet elni meg ?
2016. dec. 7. 10:52
 8/20 anonim ***** válasza:
33%
Nem akarlak elkeseríteni, de amit szeretnél, az nem egyszerű. Amerika ami szóba jöhet, de az sem megy egyik pillanatról a másikra.
2016. dec. 7. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Mi az, hogy nem segítenek a hatóságok, mert nem vagy állampolgár? Gondolom tanúskodtál valami ügyben, és akik ellen vallottál, azoktól tartasz. Mindegy milyen állampolgár vagy, és az EU (de szerintem a világ) mely országában vallottál valaki ellen, ha a vallomásod miatt veszélybe kerülsz, a hatóságok kötelesek a tanúvédelemről gondoskodni. Nálunk legalábbis így működik.
2016. dec. 7. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

Na, kezdjük elölről... Azt írod: "nem vagyok allampolgar"

Milyen állampolgár nem vagy (nem vagy magyar)? És milyen vagy? és milyen országban vagy most? (mert van, amikor pl. Szerbiából írnak itt magyarul, stb) Ezek azért lényeges infók lennének ahhoz, hogy tudjunk segíteni...

2016. dec. 7. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!