Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Hatalmas bajban vagyok,...

Hatalmas bajban vagyok, menekult statusszal kell a leheto legmesszebbre menekulnom, egy kis segitseg?

Figyelt kérdés

Ugy gondolom Kanada nagyon jo esellyel befogadna, ti hova gondolnak hogy mennem kellene ahol akar meg jobbak az eselyeim is?


(nem a hatosagok elol kell azonnal elmenekulnom, viszont van egy vonzata de nyilvanvaloan nem en tettem es csak aldozat voltam en is ami mar 3/4ig bizontyitva is van)



#Kanada #menekülés #menekult statusz
2016. dec. 7. 09:36
1 2
 11/20 anonim válasza:
49%
Fohh Migrii
2016. dec. 7. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim válasza:
Hogyhogy nem vagy védett tanú?
2016. dec. 7. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%
menj ázsiába
2016. dec. 7. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
Melyik orszagokat ajanlod ?
2016. dec. 7. 19:55
 15/20 anonim ***** válasza:

Azért nem védett tanú, mert nem Magyarországon történt a dolog.

Kérdező, írtál nekem privátot, de itt válaszolok: szerintem legegyszerűbb, ha bemész a kanadai követségre és megérdeklődöd ott - hiszen a vízumot is úgyis ott kell kérni.

2016. dec. 7. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%
Kanadaba abszolut nem szunt meg a menekult sztatus a magyaroknak csak meg van gyorsitva mert regen evekig tartott meg elbiraltak most meg napokon belul megmodjak.Amikor belepsz a hataron a hatarornek meg kell mondani egybol hogy menekult vagy.Ha tudod igazolni az okott akkor befogadnak.
2016. dec. 7. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
75%

Elszomorítalak, de nem nagyon fogsz sehol se kapni. Európa biztonságosnak van nyílvánítva (nem csak Kanada által), nem nagyon osztogatnak európaiaknak menekült státuszt. Alapból nehéz megszerezni, komoly indok kell. Akiket említesz, hogy Kanadába mentek ilyen státusszal azok behazudták a hatóságoknak itthon egy komplett náci szervezet üldözi őket. Azóta rájöttek a Kanadiak, hogy nem így vannak a dolgok, azért küldtek haza annyit. Meg ők se kapták meg, csak az elbírálás ideje alatt kint maradhattak.

Szóval menekült státusszal sehova se tudsz menni.

2016. dec. 10. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%
Volt egy hasonló eset az ismerőseim között a 90 -es években, hogy a fazonnak el kellett tűnnie, mert mások tüntetik el de végleg, legalábbis ezt híresztelték mikor dobbantott innen.. Amerikába ment illegálisan, hogy pontosan hova, melyik állam melyik városába ezt senki sem tudja.. Épp a múltkor került szóba, h mi lehet vele, de senkivel nem tartotta a kapcsolatot azóta.
2016. dec. 12. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Úgy tudom Alex Miller foglalkozik a magyarok usa bevándorlásával.
2016. dec. 31. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
100%
Mi lett veled végül, mire jutottál?
2016. dec. 31. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!