Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Normális, hogy rugós airsoft...

Normális, hogy rugós airsoft sniperem 0 hop up -al lő a legmesszebbre?

Figyelt kérdés
500 FPS, 0,30g bb. (60m ről beletalálok egy 50cm es körbe TELJES szélcsendben 10 ből 6szor, a 60 métert és az 50 centit is lemértem.) Tudom, hogy nem lehet okom panaszra, de fura a dolog. Ja és ha akármekkora hop up ot adok neki, akkor nem felfele ível a bb, hanem simán csak előbb esik le.

2013. nov. 16. 11:01
 1/4 Jakus Tamás ***** válasza:

Akkor valószínű rossz a hop up gumid ha nincs hop up hatás. Elszakadt vagy megsérült.

Amúgy meg nem hiszem hogy ez olyan nagy probléma lenne mert az én Dragunovom is jobban teljesít minimális hop uppal mint ha rendesen be lenne állítva

2013. nov. 17. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Tegnap szétszedtem a hop up kamrát, semmi nem sérült.
2013. nov. 19. 07:03
 3/4 Kátai Ferenc válasza:
szerintem a nehéz lőszer 0.30 miatt lehet minimális (vagy semmi)a hop-up hatás.biztos fasza fegyód lehet
2013. nov. 29. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Jobban szétszedtem, 2 gond volt:

1. A hengerfej 3 menetet kilazult.

2. A hopup gumi belül tocsogott a szilikonban/nem volt hopup hatás mert elcsúszott a gumin a bb, nem tudta megpörgetni.

2013. dec. 29. 00:33

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!