Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Az énekesek/sztárok/modellek,...

Az énekesek/sztárok/modellek, hogy mennek ki amerikába dolgozni?

Figyelt kérdés
Szoval milyen vizummal vagy oket mashogy kezelik? speciel eder krisztianra gondolok aki gondolt eggyet aszt elszallt newyorkba fotósnak es ott futott be karriert de azt hogy csinálta? Es a nem amerikai gazdagok akik ott akarnak villat venni es ott elni azok egyszeruen lefizetik a hatarortol kezdve mindenkit vagy kulon torveny vonatkozik rajuk?
2016. dec. 19. 21:22
 1/5 anonim válasza:

Valószínűleg a munkáltatójuk elintézi nekik a vízumot, engedélyeket.


Ha amcsi cégnél dolgozol, téged is kiküldhetnek oda kiküldetésre, a céged elintézni a papírokat.

2016. dec. 19. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

"2006-ban költözött át Amerikába, mielőtt még betöltötte volna a tizenhatot. A szüleinek azt mondta, hogy nyaralni megy egyik barátjával, miközben már eldöntötte, hogy ott fog maradni, csak később árulta el, hogy nem fog hazamenni.


Azért mentem Amerikába, mert kívülállónak érezte magát a hazájában és imádta a hiphop stílust, aminek Amerika az otthona. Megérkezése után sikerült hozzájutnia vízumhoz, majd 6 évre letelepedett, elhagyva az országot 3 havonta, hogy megújítsa vízumát."


Csak simán rákerestem wikipedian.

2016. dec. 19. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ezt enis olvastam na mindegy akkorsem ertem hogy aki ott akar maradni es meg gazdag is annak nemlehet ilyen necces de mind1
2016. dec. 19. 21:52
 4/5 A kérdező kommentje:
Oke oke latommar aki letett valamit az asztalra azt beengedik na...nemolyan veszes a helyzet mint hittem
2016. dec. 19. 22:02
 5/5 anonim ***** válasza:

Szóval ez úgy van, hogy mindenütt vannak szabályok. Mindenfélére. És mindenütt vannak emberek, akik alkalmazzák a szabályokat, egyszóval mindenféle célra van apparátus.


Aki egy adott helyen akar valamit, az annak utánanéz, vagy utánanéznek a nevében. Abból kiderül, mik a feltételek. Teljesíti, és minden oké. Nem teljesíti, és semmire se megy, talán még oda se jut.

Ez mindig és mindenben így van. Mindig és mindenben azon múlik, mit és mennyire ismersz, hogy helyesen cselekedj. Ha hibázol, jön a büntetés. Van, ahol ez azt jelenti, nem mehetsz oda, van ahol tanácsot adnak, van ahol börtönbe csuknak, akár az életedet is elvehetik. De ezt mind lehet tudni.

2016. dec. 20. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!