Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » ESTA-kérelmet mennyi idő...

ESTA-kérelmet mennyi idő alatt bírálnak el kb?

Figyelt kérdés
2016. dec. 21. 15:09
 1/10 anonim ***** válasza:
kb 2 perc
2016. dec. 21. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Azonnal.
2016. dec. 21. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm, már meg is van. Tudna valaki segíteni, hogy hogyan tovább? Elvileg innentől megvehetem a jegyet és kész? Még gondolom Amerikában lesz ellenőrzés, hogy hol szállok meg, mennyi pénz van nálam, van e ismerősöm stb. Ugye?
2016. dec. 21. 15:54
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Megveszed a jegyet azt mehetsz!

A hatarnal vesznek ujjlenyomatot,meg lehet kerdeznek majd ezt-azt!Ez a tiszt kedvétől függ makd!Lehet rád sem fognak nézni!

2016. dec. 21. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Már induláskor a reptéren meg kell adni a címet, ahova mész amerikába.
2016. dec. 21. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Mi a miami reptéren léptünk be az usa-ba, tőlem a vám tiszt annyit kérdezett honnan jöttem és vakáción vagyok-e, a páromnak egy másik még csak nem is köszönt, nemhogy kérdezett volna valamit, az egész beléptetés nem volt több 2 percnél
2016. dec. 21. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Bellini válasza:

Ez igen valtozo...Tenyleg tiszt fuggo...

Tolunk semmit nem kerdeztek de volt olyan akit igen csak faggattak...

New Yorkban a Kennedyn annyi de annyi ember volt,h a legtobb tiszt tenyleg csak a kotelezoket vegezte....Volt kivetel!

Jo utat Neked ....Mi meg mindig itt vagyunk csak mar Miamiban :)

2016. dec. 22. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm :). Mi is Miamiba készülünk, de csak pár napra, utána Kuba, majd ismét Miami és haza. Vajon így sem várható fennakadás, mikor Kubából jövünk vissza?
2016. dec. 22. 12:13
 9/10 anonim ***** válasza:
Erre senki nem fog tudni neked válaszolni ha január huszadika után mész. Jelenleg nem gond de hogy Trump alatt mi lesz azt csak a jóisten (vagy inkább az ördög) tudja.
2016. dec. 22. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én a repteret sem hagytam el Amerikában csak átszálltam egy másik gépre és mentem tovább Kanadába.(azt mondták h nekem nem kell ESTA, hát kellett és ezt akkor tudtam meg mikor a gépre szálltam volna fel, szerencsére volt annyi időm hogy a reptéren azonnal megcsinálták) Amsterdamból mentem seattle-be, és itt Hollandiában az amerikai határőr 20-30percig faggatott minden féle keresztkérdést feltett, az előző válaszaim rosszul mondta vissza, hogy megnézze mit reagálok. Pl: mondom a most fejezem a sulit már csak egy vizsgám van hátra. 10 perc múlva megkérdezi akkor most kezdted a sulit ugye? Rengeteget kérdezett a legtöbbre már nem is emlékszem , melyik tanárnál és milyen tantárgyból vizsgázok majd, Szüleim hol laknak, mit csinálnak.. Aztán mikor leszálltam az usában 4 óra szabadidőm volt a következő gép indulásáig de 3,5 órát elvett h bejussak, bőröndöt megkeresni és újra leadni,ellenőrzésen átmenni, pont annyi időm maradt hogy vettem egy képeslapot, pisiltem, és vettem egy kávét.. Visszafelé nem amerikán keresztül jöttem de nem kellene h gond legyen..
2016. dec. 27. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!