Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Las Vegas vagy Miami?

Las Vegas vagy Miami?

Figyelt kérdés

Ti melyiket valasztanatok letelepedés szempontjából?

Mik a tapasztalataitok ,véleményetek erről a két varosorol?

Hol mennyiből lehet megélni havi szinten?


2016. dec. 23. 19:49
1 2
 1/12 anonim válasza:
54%
Miami, de ezen felesleges filózni, úgyse kapsz zöld kártyát, hacsak nincs valami ritka végzettséged, ami még náluk is csodaszámba megy, pl NASA tudós, genetikus, szívsebész ilyesmik.
2016. dec. 23. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
74%

Miért kell egyből leszólni, hogy úgysem kap zöldkártyát? Honnan tudod, hogy milyen múltja van? Ráadásul lehet Őt húzzák ki a következő zöldkártya lottón... annyira bírom, hogy a negativitás az megy.

Na, hogy ne offoljak. Miami-ba menj, olcsóbb hely, de még olcsóbb ha valami Miami környéki kisvárosba költözöl pl Tampa.

2016. dec. 23. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
58%

Szerintem kommunikációra gyúrj nagyon. Ha van elég kapcsolatod akkor garantálni tudom, hogy sokkal könnyebben lesz munkád. Ez mindenhol így működik, de az Államokban még inkább. Ezt használd ki, építs kapcsolatokat. Ezt online is elkezdheted. Mondjuk felmész Interpals-ra, hogy angolt gyakorolj, keresel Miami-ban élőket és majd szépen lassan szóba jön, hogy utazol. És máris van egy pluszod.

Szerintem Miami-ba menj. Olcsó, szép és az időjárás sem katasztrófa mindenhol. Én is oda fogok menni, király hely. :)

Sok kitartást és hajrá! :)

2016. dec. 23. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
78%

" Én is oda fogok menni, király hely."


Na erre mondják, hogy "vak vezet világtalant"!

2016. dec. 24. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
2es, én nem leszólom, csak realista vagyok. Gondolod, hogy ha olyan képesítése lenne, amiért kapkodnak Amerikában, akkor itt gyakorin kérdezgetné? Hát nem. Unokabátyám egy cégnél dolgozott, egyik nap behívatta a főnöke, hogy egy amerikai testvérvállalathoz pont az ő kvailfikációjával rendelkező emberre lenne szükség, és érdeklődnek iránta, így már úgy ment ki, hogy munkaszerződése volt. persze ehhez hozzátartozik, hogy az ő végzettségével egész Magyarországon kevesebb mint 100 ember rendelkezik, a külföldi munkához kellő továbbképzéssel és a nyelvtudással pedig összesen 10en.
2016. dec. 24. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Utolsó ,sajnos igaza van a második valaszolonak.

Ha nem is kapkodnak érte ,de elég keresett képesítéssel rendelkezem és a nyelvtudással sincs problémám.

Értem én,hogy te reálisan gondolkozol és nagyon okos vagy ,csak sajnos a körülményeket nem tudod és úgy kezded el leszolni a másik embert ,hogy semmit sem tudsz róla!

A kerdes pedig nem az volt ,hogy szerintetek milyen eséllyel tudnék elhelyezkedni a két városban hanem ,hogy hova lenne érdemesebb költözni azok szerint akik ismerik a két várost illetve az országot.

De köszönöm szépen a válaszokat!

2016. dec. 25. 20:58
 7/12 anonim válasza:
Megtudhatom hogy milyen diplomád van? Tényleg érdekel, hogy mi az amit keresett amerikában az agysebészen és a nasa kutatón kívül.
2016. dec. 25. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
Programozók, mérnökök, egyéb orvosok is elég keresettek. A programozók közül főleg egy-egy kiemelt nyelv.
2016. dec. 25. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Ne haragudj , de semmi közöd nincs hozza és eszem ágában sincs neked bizonygatni semmit.

Szia!

2016. dec. 25. 23:30
 10/12 anonim ***** válasza:
66%

Miami olcsobb hely meg eleve FL is olcso. Vegas elég drága.

Ha konkrét állásra mész akkor függ a fizetestol hogy melyik eri meg.

A negativoknak uzenem hogy sokan mentek ki ugy hogy illegalisan kezdtek de meghazasodtak kesobb. Alig van kint magyar aki teljesen hivatalosan ment ki es mindvegig az is volt.

2016. dec. 27. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!