Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Amerika utazas tobbi lent?!

Rebelle kérdése:

Amerika utazas tobbi lent?!

Figyelt kérdés

Azt terveztuk ,hogy Amerikaba megyunk nyaralni es negy varost nezunk meg.A kerdesem az lenne, hogy aki mar volt kint es jartas , miket kellene az utazas elott elintezni (a repulessel kapcs.), es kell meg vizum vagy mi kell , hogy be lephess az Egyesult Allamokba?


Aki pedig tudna segiteni a fontos latnivalokban azt is meg koszonnem;


A varosok - New York, Miami,Los Angeles, Las Vegas

Mivel max. 3 hetet maradunk (par nap / varos)ezert a legfobb latnivalokat szeretnem tudni amit erdemes megnezni ,



2014. jún. 22. 04:37
 1/4 anonim ***** válasza:

ESTA kell, itt [link] intezheted magyarul.


Mit kellene az utazassal kapcsolatban elintezni?? Hat repulojegyet kene venni meg szallast foglalni... valoszinuleg autot is kell berelni. De ez gondolom trivialis. Mi a kerdesed igazabol?

2014. jún. 22. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
85%
New Yorkban még csak van látnivaló, izgalmas hely, de a másik 3 város nem igazán egy kulturális körutazás célállomásai. San Francisco jobb választás lenne Los Angelesnél, Las Vegas egy giccsparádé, Miami punnyadásra való. Amennyibe ez az út kerül, azt sokkal értelmesebb látnivalókra is költhetnéd.
2014. jún. 22. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Mind a negy varos jo valasztas.En bejartam mar sok helyet a vilagban de a leggjob kirandulas az Lasvegas,Grand Canyon,Los Angeles es Sanfrancisco volt autoval.Ha a fo latvanyossagokat akarod csak megnezni arrol sok info van a neten most ezt tul hosszu lenne itt felsorolni.Nem tudom mikor akarsz menni de julius augusztus nagyon meleg ezeken a helyeken foleg Las Vegas.
2014. jún. 22. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Mind a négy város nagyszerű. Elsősorban ugye nézni kell a repjegyet ( kayak.com, vayama.com, orbitz.com stb. ) Érdemes utasbiztosítást kötni, valamint kb 1 héttel az utazás előtt jó, ha megkötöd az ESTA-t is. ( Esta = Electronic system for travel authorization, vízum helyett kell kitölteni , 14 $ díja van ) Mindenképp ajánlatos ezeken a kereső oldalakon venni a repjegyet, mert tudsz kombinálva szállást foglalni, kocsit bérelni a repjeggyel együtt és így lehet, hogy olcsóbban kijön.

Amit LA-ben érdemes megnézni: Universal Studio ( elég drága 82 $ a belépő jegy), Hollywood, Beverly Hills, Santa Monica és az óceán

Las Vegas: Strip, most ugye felépült az óriáskerék is, azt is biztos érdemes megnézni ; Old Las vegas

Érdemes elmenni a Grand Canyonba is (4 órás út Vegastól). Remélem tudtam segíteni

2014. jún. 23. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!