Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Az hogyan lehetséges, hogy...

Az hogyan lehetséges, hogy Bécsből közvetlen járattal kiutazni drágább, mint Budapestről Bécsbe repülővel, és onnan tovább? 200 000 Ft körüli jegyárak, de majdnem 40 000 Ft a különbség közöttük a közvetlen járat "javára".

Figyelt kérdés

2016. dec. 31. 18:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
84%

A repülőjegyek árazásában a kereslet/kínálat az elsődleges szempont. Sem a távolság, sem az átszállások száma nem igazán számít.

Amúgy érdemes lenne inkább azzal foglalkoznod, hogy megtanulj olcsó(bb) repülőjegyet keresni. Abban még lehet sok tízezer forint lehetőség.

2016. dec. 31. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Ha tudsz hasznos tanácsot adni, megköszönöm.
2016. dec. 31. 19:25
 3/12 anonim ***** válasza:

"Sem a távolság, sem az átszállások száma nem igazán számít. "


Mekkora baromságot írt az 1-es........... Látszik, hogy nem sok repjegyet vett....

2017. jan. 1. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Igen, az első baromságot írt. Az ár nagyban függ a reptéri díjaktól, budapesten boardingolni olcsóbb mint Bécsben, mire gondolok pl Budapesten egy ember biztonsági átvizsgálása 10 ft Bécsben 20 ft.
2017. jan. 1. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
De ha Bécsben kimegyek várost nézni, akkor visszafelé náluk is át kell mennem a securityn, és akkor az nekik is pénzbe kerül.
2017. jan. 1. 17:25
 6/12 anonim ***** válasza:
Mi lenne, ha legközelebb értelmesen fogalmaznád meg a kérdésedet? Vagy csak olvasd el mielőtt kiírod könyörgöm. Azt se tudom, hogy ezen sírjak vagy nevesek komolyan...
2017. jan. 2. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Hát nevessél! Amúgy szerintem nem az én kérdésemben van a hiba. Mi nem volt érthető rajta?
2017. jan. 2. 20:33
 8/12 anonim ***** válasza:
Mondjuk nem ártott volna leírni azt is, hogy hova kiutazni, mert így konkrétan értelmetlen a kérdés.
2017. jan. 2. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Hát ha megnézed a kategóriát, akkor láthatod, hogy Észak-Amerikába.
2017. jan. 3. 19:28
 10/12 anonim ***** válasza:
Megnéztem a kategóriát, attól még értelmetlen a kérdés.
2017. jan. 4. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!