Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Az hogyan lehetséges, hogy...

Az hogyan lehetséges, hogy Bécsből közvetlen járattal kiutazni drágább, mint Budapestről Bécsbe repülővel, és onnan tovább? 200 000 Ft körüli jegyárak, de majdnem 40 000 Ft a különbség közöttük a közvetlen járat "javára".

Figyelt kérdés

2016. dec. 31. 18:37
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Érdekes, a többiek megértették.
2017. jan. 4. 22:11
 12/12 anonim ***** válasza:

> "Sem a távolság, sem az átszállások száma nem igazán számít. "


> Mekkora baromságot írt az 1-es...... Látszik, hogy nem sok repjegyet vett....


Hát igen, mostanság csak évi 10-15 repülőutam van, volt amikor 30-nál több van. Mesélj, most miért baromság ez? Egy kis USA vagy kanadai reptérről ahonnan egyetlen légitársaság közlekedk a hub-ba nagyon könnyen többe kerülhet egy harminc perces út mint egy transzkontinentális út. Az átszállások számában lehet, hogy kicsit egyszerűsítettem: általában több átszállással olcsóbb az út de ez sem ennyire egyszerű mert lehet kifogni olyan várospárt (még transzkontinentálisan is) amit egy pont-pont low cost repül de hagyományos társaság csak átszállással repüli tehát éppen hogy az átszállásos lesz az olcsóbb. Na akkor tehát hol tévedtem?

2017. jan. 4. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!