Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Amerikában munkavállalás?

Amerikában munkavállalás?

Figyelt kérdés
Nem hosszú időre, csak amíg egy jelentősebb összeget nem tudnék összegyűjteni gondolkodom rajta, hogy Amerikában vállalnék felszolgáló/takarító állást szállodában vagy étteremnél. Maximum egy évre. Lehetséges lenne? Vagy lehetetlennek tűnik a vízumot megszerezni? Nem szeretnék feketén kint maradni.

2017. jan. 9. 16:01
 1/4 anonim ***** válasza:
85%

Ilyen munkakörökre nem osztogatnak vízumot, Vannak magyar és külföldi munkaközvetítő cégek, akik ilyesmi munkákat adnak Amerikába, de ezek egytől-egyik fekete munkák.


Szerintem ilyesmi munkát jobb ha EUn belül vállalsz, pl ismerösöm Ausztriában felszolgáló, borravalóval együtt van,hogy havi közel 2ezer eurója megvan, USA-ba se lenne sokkal több ennél.

2017. jan. 9. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Gondolom, hogy már végigolvastad az eddigi 15millió ide feltett hasonló kérdést?!

Akkor tudod is a lényeget.

Csak bemész az USA nagykövethez, és csak annyi mondasz neki, hogy

"helló séf, kell 1 vízum, mert én menni USA-ba hotelcsiszmákolónak és amint milliomos leszek haza is gyüvök.

2017. jan. 9. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
0%

Végre egy teljesen egyedi kérdés amit még soha nem tett fel senki......

Az észak amerika rovat gyakorlatilag csak ilyen kerdesekkel van tele,de latom nem volt rá időd hogy vagy kettőbe bele olvass.......

2017. jan. 9. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Értem és mégis melyik országban szeretnél dolgozni?
2017. jan. 10. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!