Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Hogyan lehetnék az USA-ban...

Hogyan lehetnék az USA-ban nyomozó ha itthon lediplomáztam?

Figyelt kérdés
Elméletileg csak akkor lehet valaki egy országban rendőr tiszt ha állampolgár. Ha jövőre lediplomázok és megkapom a diplomát akkor ,hogyan lehetséges ,hogy ott kint legyek nyomozó ?
2017. jan. 12. 21:36
 1/4 anonim ***** válasza:
90%

ahogy te is irtad, ugy hogy allampolgarra valsz


azt meg csak ugy tudod elerni, hogy elobb zoldkartyat szerzel


zoldet tobbfele modon lehet szerezni

gondolom megy az angol ha USA almaid vannak, akkor az uscis.gov oldalon keress ra a zoldkartyara


minimum 3 (vagy 5) evig kell zoldkartyaval az USAban elned ahhoz, hogy az allampolgarsagot megkervenyezhesd

2017. jan. 12. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Az állampolgárságot megszerezni borzasztó hosszú időre is elnyúlhat. Én 4 éve igényeltem meg, azóta semmi, pedig testvérem után kértem mivel ő már amerikai állampolgár.
2017. jan. 13. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
93%

2#

Mert te oldalagi rokon vagy, mint testver, es igy beletellhet akar 15 evbe is, mire zold kartyat kapsz.

Ferj-feleseg eseten, es szulo-gyermek kapcsolatban altalaban 6-8 honap, amig a zold kartya megjon, allamtol fugg.

Kerdezo, rendor akkor lehetsz, ha mar ot eve allampolgar vagy, es meg egy gyorshajtasod sem volt.

Tehat: zoldkartya 3-5 even at (hazassagtol fuggoen), utana allampolgar legalabb 5 evig, kozben elvegezheted az itteni eziranyu egyetemet (mert a magyar diplomadat leginkabb korberohogik, hacsak nincs valami extra hires megoldott ugyed). Mikor mar allaampolgar is vagy, es az egyetemet is befejezted, akkor mar csak a teszteken kell megfelelned, hogy sima utcai rendornek felvegyenek. Nem magasugrasbol tesztelnek, hanem pl amerikai jogbol, hogy csak egy peldat mondjak.

Amikor mar sikeresen rendor vagy x eve, es meg mindig nem lottek le es te sem lottel le senkit, akkor a rendorsegen belul kerhetsz x iranyu tamogatast x temaju munkavegzeshez, pl hogy nyomozo akarsz lenni. Azt azert nem hiszem, hogy nagyhirtelen te leszel az uj Columbo, elobb elkuldenek tovabbi tanulmanyokat vegezni.

Sok sikert!

2017. jan. 13. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ne csüggedj!

Ha az USA-jogból diplomázol Magyarországon, könnyebben eléred vágyad, mint az itteni válaszolók jósolják!

2017. jan. 13. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!