Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » 1-2 évre az USA-ba költözöm,...

1-2 évre az USA-ba költözöm, tb, kijelentkezés?

Figyelt kérdés

Adózás, tb, stb...

Ezekre eddig nem is gondoltam.

Jeleznem kell valahol?



2017. febr. 1. 13:56
 1/5 anonim ***** válasza:
4%
Illegálisan mész, szóval nem, nem kell semmit jelentened. Mielőtt jönne a kérdés hogy honnan tudom hogy illegális meló-e? Onnan, hogy USA-ba az ember nem 1-2 évre költözik ki. Ez nem az EU hogy csak jössz-mész. Nagyon komoly feltételei vannak a vízumoknak, tartózkodási engedélyeknek.
2017. febr. 1. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
17%
Az usa nem nyári tábor,hogy jössz meg mész mikor kedved tartja...
2017. febr. 1. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Aupair leszek, csak még nem tudom, hogy hosszabítok-e az egy évem után...magyar mentalitás -.-"
2017. febr. 1. 15:21
 4/5 anonim ***** válasza:
28%
Az a magyar mentalitàs hogy konkrètumok nélkül írss ki kérdést és még neked àll feljebb. Igen, le kell mondanod a magyar TB-t, ha az USA-ban lètesìtesz munkaviszonyt.
2017. febr. 1. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem KELL lemondanod a magyar TB-t, de erdemes, mert ugysem fogsz hazaugrani egy fogfajassal vagy egy megfazassal, viszont amig kint vagy, fizetned kell havi X osszeget, feleslegesen. En kijelentkeznek, es, ha visszamennek, akkor ujra bejelentkeznek a TB ala. Lakcimedet is add le, es akkor a NAV sem fog piszkalni, hogy miert nem adozol.
2017. febr. 2. 04:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!