Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » USA nehéz kint munkát vállalni?

USA nehéz kint munkát vállalni?

Figyelt kérdés

Sziasztok az USA ban nehéz munkát vállalni?

milyen feltételek vannak? érettségivel kint lehet dolgozni?



2017. febr. 19. 15:13
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
86%
Az egesz eszak amerika rovat gyakorlatilag ilyen kerdesekkel van tele....latom egyet sem sikerult elolvasnod....
2017. febr. 19. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
50%
szívesen alkalmaznak magyar érettségivel dolgozókat közép vezetői pozíciókban, ha beszéled kicsit az angolt akkor egy picit több az esélyed, de simán csak a magyar ismeretével is könnyű bekerülni és munkavállaló vízumot kapni egy jó nevű nagy amerikai céghez. szóval menj bátran, nem érdemes itthon maradni ha Amerikában tárt karokkal várnak főleg ha érettségid is van
2017. febr. 19. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
75%
2-es! Ne irj ilyeneket a kèrdezőnek mert mèg komolyan veszi.
2017. febr. 19. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Jol beszelem az angolt

Es nyilvan ertettem az ironiat es a poent. Nem vagyok bolond. De allitolag kint jol lehet elni...

2017. febr. 19. 17:16
 5/13 anonim válasza:
15%
Ha itt nem boldogulsz kint se fogsz
2017. febr. 19. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Talan ismerkedj meg a greencard fogalmaval eloszor.
2017. febr. 19. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Ha bekapcsolod a híradót, 10 percen belül vissza fog köszönni Trump bácsi, és szinte 100%, hogy mellé azt is szájba fogják rágni, hogy az eddig sem túl engedékeny bevándorlási politikát tovább akarja szigorítani.


Vagyis igen, nehéz munkát vállalni (legálisan). De ha már itt tartunk, az EU-s országokon kívül semelyik jóléti államba sem lehet csak úgy bekóricálni. Különben boldog-boldogtalan menne szakképzettség, nyelvtudás és vagyon nélkül...


Mindig arra kell gondolni, hogy aki itthon éhen döglik, az Csodaországokban sem lesz billgécc, sőt. Dolgozni, tanulni mindenhol kell, különösen a jóléti államokban, ahol nagy a verseny.

2017. febr. 20. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
30%
Az EU jobbmódú tagállamaiban vagy Norvégiában, Svájcban ezerszer értelmesebb életet lehet élni, mint az Államokban. Méregdrága egészségbiztosítás, végletekig tolt laissez faire kapitalizmus, villák előtt elosonó hajléktalanok. Évente többször járok az USÁ-ba munkaügyben, alig várom, hogy visszaérjek Európába. Itt van kultúra, körülvesz a történelem, újra kapok levegőt. Ott meg dinerek, Walmart, Trump, immobility scooteres kövér emberek, tökugyanolyan városok Maine-től Kaliforniáig.
2017. febr. 20. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
64%

Utolsó!


Úgy tűnik hogy két Amerika lehet, mert én egy másikban jártam.

(Sőt, más többször is.)

2017. febr. 21. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Nem is az volt a celom hogy hosszu tavra. Csak hogy sporoljak es gyujtsek.

Meg az info tanarom volt kint aki bankba dolgozott mint informatikus es ki ment usa ba 1 evre es azt mondta mikor visszajott lakast vett.

Nekem tanulasra kell a penz. Alapbol nem szeretem USA t de ha tenyleg van racio hogy ennyit lehessen sporolni akkor meg probalnam.

Ja es hotelbe dolgozott meg takaritott xD

2017. febr. 21. 07:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!