Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Szaiszok! Mennyibe lenne és...

Szaiszok! Mennyibe lenne és hogyan valósítható meg egy út az USA-ba? Ugyan még csak 15 vagyok, A barátommal szeretnénk megvalósítani egy ilyen utat 18+ évesen

Figyelt kérdés
Hallottam ilyen dolgokról, hogy j1 es vízum meg ilyenek.(?) Ha például nem fogok egyetemre vagy főiskolára járni, nem fogok olyan kedvezményekben részesülni, amelyek segítenének az utazásban? Ja és légyszi ne olyanokat írjatok hogy :Neked ennyi idősen még nem ezzel kell foglalkozni meg ilyenek a kiskorúságomra utalva :)

2017. febr. 28. 15:17
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
ESTA kell hozzá, nem vízum. $14 az ára. Kell még repjegy, az olyan 200-300 körül van meg szállás és költőpénz. Ezután már mehetsz is nyaralni az amcsiba.
2017. febr. 28. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
És ez az esta meddig érvényes? Gondolom nem örökre. Szállást is nehéz találni? olyanról is hallottam, hogy munkaadó biztosítja a bennmaradást, és még pénz is jöhet belőle.
2017. febr. 28. 15:37
 3/12 anonim ***** válasza:
68%

Az hogy kiskorú vagy még nem mentség ilyen szintű tájekozatlansagra,főleg az internet vilagaban!

Az meg hogy lusta vagy mint a föld megint nem mentség semmire,mert az utazas topic észak amerika rovata,tulajdonképpen rogyasig van ilyen jellegű kérdésekkel A-tol Z-ig megvalaszolva!

Illetve a google a barátod!

2017. febr. 28. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
89%

Most nyaralni akarsz menni vagy dolgozni?


Nyaraláshoz kell ESTA ami $14 és 2 évig érvényes, kell szállás amit booking.com-on találhatsz vagy ocsobb megoldásként ott az airbnb.

Repjegy: skyscanner.

A Norwegian elvileg nyártól fog olcsón repijegyeket árusítani. Én jövő Januárra találtam is Dublini indulással elég olcsón jegyet egy kis New York-i reptérre.

[link]

2017. febr. 28. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Nem ertem mit akarsz. A kovetkezo 1-2 evben az USAba menni nyaralni vagy az USAban akarsz elni?


Kiskoruak NEM dolgozhatnak az USAban.

A te helyzeted meg nehezebb, mert nemcsak hogy kiskoru vagy de raadasul kulfoldi. Senki nem fog egy kulfoldi kiskorut alkalmazni.


Ha nyarlni akartok, az egyszeru. Elobb leirtak, ESTA meg repjegy meg szallas, plusz itt a GYIKon visszakeresni a kerdesek kozott.

Ha dolgozni akarsz, akkor azzal meg raersz. Valamikor a 18. eleteved betoltese utanra tervezz ilyesmit.


Addig tanuld az angolt, mert ha oda jutsz hogy tenyleg itt akarsz dolgozni, akkor MINIMUM hogy kened/vagod a nyelvet legalabb tarsalgasi szinten.

2017. febr. 28. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Nem most akarom. Leírtam, hogy 18+ évesen tervezzük, Azaz jóval utána, felnőttkorunkra, (min.22-23 évesen.) Tudom hogy máshol is van információ, de mindig csak cégek reklámjait találom meg. Ezen az oldalon pedig Semmi erre vonatkozó konkrét jérdes nem volt, csak a vízumokkal és élményekkel kapcsolatban. Egyszerűen csak most kezdett el jobban érdekelni, mert ha lehet, most nekiállok gyűjteni :)
2017. márc. 1. 14:57
 7/12 anonim ***** válasza:
Szemelyes kedvenceim az ilyen majd egyszer 10 év múlva kezdetű dolgok,itt az utazas topicban......
2017. márc. 1. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Ez nem teljesen majd tíz év múlva dolog, főleg hogy ez hajt a nyelvtanulásban, és emiatt nyáron már remélhetőleg középfokuzok, És kíváncsi voltam a háttérre, és az ilyen dolgokra, mint esta meg repjegy. Mint leírtam a gyűjtést már most megkezdetem, az eddig meglévő tőkémet ebbe fektetem bele. Nemmellesleg lehet h egyből középsuli után kimegyek nyaralni, ami max 4 év. És az alapos információgyűjtést sosem lehet elég korán elkezdeni.
2017. márc. 1. 16:20
 9/12 anonim ***** válasza:
Ha arra vagy kíváncsi ahol a munkaadó ad szállást akkor javaslom az "au pair" és a "camp leaders" dolgoknak utánaolvasni.
2017. márc. 2. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ha dolgozni is akarsz, akkor kell előtte legalább 5 év komolyan vehető munkatapasztalat értelmiségi hiányszakmában egy multinál vagy startupnál aztán már lehet is keresni a lehetőségeket. A nyelvtanulást tessék kicsit felpörgetni, a középfok takarításhoz is kevés, ennyi idős koromban már megvolt a felsőfokúm, de 12 évvel idősebben sem mondanám, hogy most már tényleg jó az angolom.
2017. márc. 2. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!