Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Szaiszok! Mennyibe lenne és...

Szaiszok! Mennyibe lenne és hogyan valósítható meg egy út az USA-ba? Ugyan még csak 15 vagyok, A barátommal szeretnénk megvalósítani egy ilyen utat 18+ évesen

Figyelt kérdés
Hallottam ilyen dolgokról, hogy j1 es vízum meg ilyenek.(?) Ha például nem fogok egyetemre vagy főiskolára járni, nem fogok olyan kedvezményekben részesülni, amelyek segítenének az utazásban? Ja és légyszi ne olyanokat írjatok hogy :Neked ennyi idősen még nem ezzel kell foglalkozni meg ilyenek a kiskorúságomra utalva :)

2017. febr. 28. 15:17
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

J1 vízummal ki lehet menni au pairnek de nem fog egy család 2 embert fogadni.

Ki kell fizetned a repülőjegyet, a vízumdíjat és biztos hogy valami közvetítői díj is van az ügynökségnél aki egy családot segít találni akinél laksz és akinek segítesz a háztartásban.


Turistaként meg befizeted az ESTA-t ami 2 évig érvényes és egyhuzamban max 90 napot tartózkodhatsz kint, megveszed a repjegyet, foglalsz szállást, útleveled legyen több mint fél éves érvényességgel.


Fél millió alatt ne is gondolkodj utazáson.

Én ismerősnél voltam, szállásért nem kellett fizetni, kocsit se kellett bérelni és így is 400.000 forintom ment el 2 hét alatt.

2017. márc. 2. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Igen. Köszönöm a válaszokat! Asszem, megtaláltam a módszert. A camp leaders megnéztem, és nagyon bejött. Egy egész nyár kint, úgymond ingyen szállás és étkeztetés. Utána a megkeresett pénzből még szabad utazás. Plusz nem drága. Igaz, nem most lesz, de ha ez az esély akkor is lesz, biztos hogy ezt fogom választani.
2017. márc. 3. 13:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!